Connect with us

Oyun

Rainbow Six Mobile resmi olarak duyuruldu

Ubisoft, Rainbox Six Mobile’ın tanıtımını gerçekleştirdi

Rainbow Six Mobile resmi olarak duyuruldu

Ubisoft, dünyanın en popüler birincil şahıs taktiksel-nişancı oyunlarından biri olan Rainbow Six Siege‘in mobil versiyonu Rainbow Six Mobile‘ı resmi olarak duyurdu. 80 milyon civarında kayıtlı üyesi bulunan Rainbow Six Siege’in Android ve IOS versiyonu yıl içerisinde erişilebilir olacak. 2022 yılında çıkması beklenen Rainbow Six Mobile için net bir çıkış tarihi verilmedi. Böylelikle bir süredir medyada dolaşan iddialar Ubisoft tarafından doğrulanmış oldu.

Oyunun ana elementlerini korumayı amaçlayan Rainbow Six Mobile, beş saldırı (Ash, Sledge, Twitch, Thermite, Hibana) ve beş savunma (Caveira, Bandit, Smoke, Valkyrie, Mute) operatörü içerecek. Bank ve Border haritalarının yanı sıra ileriki tarihlerde yeni bir sürpriz harita açıklanacak. Rainbow Six Siege’in özünü oluşturan ”Bomb and Secure the Area” modu oyunun odak noktasında olacak. Mümkün olduğunca mobil piyasadan yeni oyuncu çekmek isteyen Ubisoft şirketi Rainbow Six Mobile’a özel modlar ve operatörler getirebilir. Oyunu 2022 yılındaki çıkış tarihinden önce deneyimlemek istiyorsanız buradan kayıt olabilirsiniz.

Ubisoft tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

”Rainbow Six Mobile, saldıranlar ve savunanlar olmak üzere 5 kişilik iki takımdan oluşan rekabetçi ve taktiksel bir FPS oyunudur. Temel oynanış, karakterler ve haritalar Siege ile benzer olurken, her şeyi mobil uyumluluğu göz önünde bulundurarak sıfırdan inşa ettik. Siege deneyimini mobil cihazlara uyarlamak için çok fazla çalışma yaptık. Buna, kullanıcı arayüzünün ve oyun içi görsel sunumun mobil ve kapsamlı optimizasyonu için özel olarak geliştirilmiş tamamen yeni bir oyun kontrol sistemi dahildir.

Önümüzdeki haftalarda, birçok canlı testten ilkini gerçekleştirmeye başlayacağız ve oyunu nasıl geliştirebileceğimize dair geri bildiriminizi isteyeceğiz”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun