Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BLAST Premier Fall Series 2020 takvimi açıklandı!

BLAST Premier: Fall Series 2020’nin açılış maçı 26 Ekim Pazartesi Na’Vi ile NiP arasında gerçekleşecek.

26 Ekim – 4 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 150.000$ ödül havuzlu BLAST Premier Fall Series 2020 turnuvasının takvimi açıklandı.

Uzun bir aradan Avrupa ve Amerika takımlarının aynı turnuva içinde karşılaşacağı BLAST Premier Fall Series 2020 turnuvasının açılış maçı 26 Ekim Pazartesi günü TSİ 18:30’da, son 14 maçında sadece 3 mağlubiyet alan Na’Vi ile HLTV.org Dünya sıralamasında #15 numaraya kadar gerileyen İsveç ekibi NiP arasında gerçekleşecek. Turnuvanın ikinci aynı zamanda ilk kıtalararası maçında yine aynı gün TSİ 21:30’da, IEM New York 2020: EU finalisti OG Esports, ESL One: Cologne 2020: NA şampiyonu EvilGeniuses‘u ağırlayacak.

BLAST Premier: Fall Series 2020 Grup B açılış maçında ise 29 Ekim TSİ 18:30’da, Fransa ekibi Team Vitality, hala aktif bir 5. oyuncusu olmayan Complexity Gaming ile karşılaşacak. B grubunun ikinci maçında aynı gün TSİ ile 21:30’da temsilcimiz XANTARES‘in takımı BIG, IEM New York 2020: EU şampiyonu FaZe Clan ile kozlarını paylaşacak.

BLAST Premier: Fall Series 2020 turnuvasında tüm gözler C grubunun açılış maçında olacak. Çünkü son yıllarda dünyanın en iyi CS:GO takımı olarak gösterilen Astralis, şuan aktif olarak sadece 2 oyuncusu bulunan eski Brezilya efsanesi MIBR‘i ağırlayacak. CS:GO severlerin merakla beklediği karşılaşma 2 Ekim TSİ 18:30’da gerçekleşecek. Bakalım 2x Major şampiyonu MIBR, Astralis karşısında rekor bir skorla mağlup mu olacak yoksa Danimarka ekibine karşı kendini savunabilecek mi?

C grubunun ikinci maçında ise çıktıkları son iki turnuvada da şampiyonluğa ulaşan Brezilya ekibi FURIA ile G2 Esports karşılaşacak. İki takım aynı gün TSİ 21:30’da karşı karşıya gelecek.

BLAST Premier: Fall Series 2020 Grupları:

Grup A

 • Russia Natus Vincere
 • United States Evil Geniuses
 • Europe OG
 • Sweden NiP

Grup B

 • France Team Vitality
 • Germany BIG
 • Europe FaZe Clan
 • Denmark Complexity Gaming

Grup C

 • Denmark Astralis
 • Brazil FURIA
 • France G2 Esports
 • Brazil MIBR

Kadrosu eksik takımlar BLAST Premier Fall Series 2020 turnuvasına nasıl çıkacak?

Geçtiğimiz günlerde Avustralyalı yıldız Justin “jks” Savage ile anlaştığı iddia edilen Complexity Gaming‘in hala aktif bir 5. oyuncusu yok. Bu nedenle Complexity Gaming’in nasıl bir kadroyla turnuvaya çıkacağı merak ediliyor.

MIBR, eylül ayında takım koçu dead’in “BUG” skandalına karışmasından sonra Brezilyalı koç ile yollarını ayırmıştı. Daha sonrasında ani bir kararla takımın yıldızları ferTACO ile yollarını ayıran MIBR’de aynı durumda. Aynı gün takımdaki değişikliklerden rahatsız olan takım kaptanı FalleN‘de takımdan kendi isteğiyle ayrılmıştı. Bu nedenlerle şu anda kadrosunda aktif olarak 2 oyuncusu bulunan MIBR‘in stand-in olarak 3 oyuncu ile turnuvaya çıkacağı söyleniyor.

 

They still don't understand but soon they will.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive