Connect with us

Espor

Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde yılın en iyi espor takımı Bahçeşehir SuperMassive seçildi

Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde yılın espor takımı Bahçeşehir SuperMassive oldu. Ödülü almak için sahneye çıkan Hakan Baş, “Biz zaten diğer adayları sahada yenmiştik” diyerek sözlerine esprili bir giriş yaptı.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC’in düzenlediği “Bilişim Ödülleri“, bu yıl altıncı kez birçok isme ödüller dağıttı. Bu yıl “yılın en iyi espor takımı” Bahçeşehir SuperMassive seçildi. 2018 Sezonu’nda Türkiye Büyük Finali’ni kazanarak Türkiye şampiyonu olmayı başaran ekip, Worlds ön elemelerinde de Türkiye’yi temsil etmişti.

Boğaziçi Üniversitesi’nde, Albert Long Hall’da düzenlenen etkinlikle ödüller sahiplerini buldu. Espor alanında Bahçeşehir SuperMassive’in ödülünü almak üzere sahneye çıkan Hakan Baş, “Bu ödülün gerçek sahipleri, başarının kahramanları oyuncularımız ve genel müdürümüz Ulaş arkadaşımız burada, onları sahneye davet etmek istiyorum” sözleriyle konuşmasına başladı.

“Biz zaten diğer adayları sahada yenmiştik”

“Biz zaten diğer adayları sahada yenmiştik” diyerek esprili bir giriş yapan Hakan Baş, “Oylama sonrası bu ödüle hak kazanmış olmak gerçekten çok gurur verici” yorumunu yaptı. “Gerçekten çok büyük bir özveriyle çalışıyorlar. Sabahın köründe kalkıp gece yarısına kadar antrenman yapılıyor.”

“Büyüklerimiz oyun oynamayın çocuklar derken, onlar bu macerada çok büyük başarı elde ettiler ve dünya kupasında da yarıştılar.”

“Türkiye’nin en prestijli okulunda, ‘en prestijli ödül’ diye söylendi, bu ödülü almak gerçekten benim için de çok kıymetli. Herkese teşekkürler, iyi akşamlar.”

02.48.15’ten itibaren Bahçeşehir SuperMassive’in ödül törenini izleyebilirsiniz:

emre@playerbros.com

3 Yorum

3 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor