Connect with us

Espor

Bora Koçyiğit Galatasaray seçimlerinde Burak Elmas’ın ekibinde yer alacak

Bora Koçyiğit: “Espor dünyası içerisinde Galatasaray adını en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz.”

Bora Koçyiğit Galatasaray seçimlerinde Burak Elmas'ın ekibinde yer alacak

Espor ve oyun dünyasındaki girişim ve yatırımları ile tanıdığımız Bora Koçyiğit, Galatasaray Spor Kulübü’nün olağan seçimli genel kurul toplantısında Başkan adayı olan Burak Elmas’ın ekibinde yer alacak.

Galatasaray Dijital Anonim Şirketi’nin Yönetim Kurulu Üyesi olarak aday gösterilen Koçyiğit, Birlikte Çok Şey Başaracağız Twitter hesabı üzerinden taraftarlara seslendi.

30 Saniye uzunluğundaki kısa açıklamada espor sektörünün yakından tanıdığı isim, “Dijital dünya içerisinde çok büyük önem taşıyan ve bizim taraftarlarımız için de çok önemli olduğunu düşündüğümüz oyunlar ve espor dünyası içerisinde Galatasaray adını en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz.” sözlerini kullandı.

Burak Elmas’ın yönetim ekibinin tanıtıldığı listede Bora Koçyiğit takım ile ilgili hedeflerini “Galatasaray adını, dijital dünya ve oyun sektörü içerisinde altın harflerle yazmak için yola çıktım.” şeklinde ifade etmişti.

Galatasaray’ın yeni başkanını ve yönetim ekibini belirleyecek olan seçimli genel kurul toplantısı 12 Haziran 2021 Cumartesi günü saat 10.00’da Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda gerçekleştirilecek. İlk toplantıda yeterli çoğunluk olmadığı takdirde ise ikinci toplantı 19 Haziran 2021 günü aynı yer ve saatte yapılacak.


İlginizi Çekebilir:

Mustafa Varank: “Türkiye’de oyun sektörü hasılatı 880 milyon dolar”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor