Connect with us

Espor

Bora Koçyiğit: “VCT EMEA Liginde işler istediğimiz gibi olmadı”

Bora Koçyiğit, Papara SuperMassive Blaze VALORANT takımı hakkında konuştu.

Bora Koçyiğit: "VCT EMEA Liginde işler istediğimiz gibi olmadı"

VCT 2022 Aşama 1 EMEA Challengers etkinliğinde BBL Esports ile birlikte ülkemizi temsil eden Papara SuperMassive Blaze’in 5.hafta karşılaşmalarında iki mağlubiyet alması ve gruptan çıkma şansının bitmesinin ardından takımın kurucu ortaklarından olan Bora Koçyiğit, Twitter üzerinden bir açıklama yayınladı.

Kişisel Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayan Koçyiğit, sözlerine “İşler iyi giderken yazıp, istediğimiz gibi olmadığında yazmamak olmaz.” şeklinde başladı.

VCT Emea liginde işlerin istedikleri gibi olmadığını söyleyen Bora Koçyiğit, VALORANT takımının performansını “Ben uzman değilim ama gördüğüm kadarı ile çok iyi oynadığımız bazı maçları, basit hatalarla kaybettik. Kötü oynadığımız ve hiç giremediğimiz maçlar da oldu.” sözleri ile birlikte değerlendirdi.

Bora Koçyiğit: “İnancımda en ufak bir azalmaya neden olmadı”

Açıklamasının devamında “Bu takımımıza ve oyuncularımıza olan inancımda en ufak bir azalmaya neden olmadı.” sözlerini dile getiren Koçyiğit, çok güzel oyunculardan oluşan çok güzel bir takıma sahibiz dedi ve şu sözleri ekledi: “Elbette amacımız çıktığımız her maçı kazanmak. Eksikleri gördük; çok çalışacağız ve çok daha güçlü bir şekilde döneceğiz.”

Henüz VCT 2022 Aşama 1 EMEA Challengers liginden düşmediklerini dile getiren Bora Koçyiğit, Playout oynayacaklarını söyledi. İlk amaçlarının ligde kalmak olduğunu belirten tecrübeli isim, ikinci amaçlarının ise SMB’nin gücünü herkese göstermek olduğunu kaydetti.

Koçyiğit, açıklamasını tüm oyuncularına, ekibine ve kendilerini destekleyen güzel insanlara teşekkür ederek sonlandırdı.


İlginizi Çekebilir:

Valorant Masters turnuvası Reykjavik’e geri dönüyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor