Connect with us

Espor

Bursaspor Esports’un giyeceği formalar gösterildi

Timsahların giyeceği formalar gösterildi.

Bursaspor Esports resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla formalarını tanıttı. Espor arenasının çiçeği burnunda kulübü Bursaspor, “Efsane Arma, Efsane forma, şimdi espor’da!” dedi. Son dönemde espora dahil olan spor kulüplerinden biri olan Bursa, yeşil beyazlı formasını espor sahnesinde de izletecek.

Forma tasarımı olarak son derece sade hareket eden Bursaspor Esports’un paylaşımda, görüldüğü kadarıyla, takım formasında herhangi bir reklam yer almıyor. “Vadi Artık Daha Tehlikeli” sloganıyla yola çıkan ekip, Bursaspor’un desteğiyle yoluna devam edecek gibi görünüyor.

Bursaspor Esports’un resmi kuruluş açıklamasından sonra bursaspor.org’ta paylaşılan bir haberde bu detaylar verilmişti:

“Bursaspor’un Geleceği İçin Çalışıyoruz”

Bursaspor Espor branşı için Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Bursaspor Kulübü Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sezer Sezgin işbirliğinin taraftarımız için yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu söyledi. Sezgin; “Özellikle genç taraftarlarımızın talepleri ve beklentileri doğrultusunda yapmış olduğumuz ön çalışmalar sonrası Espor branşında bir spor kulübü olan Bursaspor’un gelecek yıllar adına atması gereken bir adım olduğuna karar verdik. Bu karar sonrası Rockville Teknoloji’nin de aynı hedefler doğrultusunda Bursaspor Kulübü ile çalışmak istemesi ile birlikte bugün Bursaspor armasını artık Espor arenasında da göreceğimizi sizlere duyurmak isteriz. Türkiye’nin 5 büyük takımından biri olan ve bu başarıyı bulunduğu her kulvarda sürdürmeyi hedefleyen bir kulüp olarak Bursaspor’un atmış olduğu bu adım, kulübün ve ülkemizde her geçen gün büyüyerek devam eden Espor için dönüm noktasıdır. Bu güzel iş birliği için Rockville Teknoloji ve yöneticilerine teşekkür eder, yeni branşımızın takımımıza ve taraftarlarımıza hayırlı olmasını dileriz.” dedi. Gerçekleştirilen işbirliğinin içeriği hakkında da bilgi paylaşan Sezgin, “Rockville Teknoloji şirketi ile 3 yıllık bir anlaşma çerçevesinde Bursaspor Espor branşında yer alacak takımların operasyonel maliyetleri Rockville Teknoloji tarafından karşılanarak, anlaşmanın 2. ve 3. yılları itibari ile takımlarımızın elde edeceği gelirler üzerinden gelir paylaşımı esasına uygun bir model belirledik.” dedi.

“Türkiye’de futboldan sonra en çok izlenen spor dalı: Espor”

Toplantıda konuşan Rockville Teknoloji Genel Müdür’ü Sefa Kuru ise, Rockville Teknoloji olarak Bursaspor Kulübü ile yapmış olduğumuz işbirliği neticesinde Bursaspor’un artık Espor dünyasında yer alacağını dile getirdi. Kuru sözlerini şöyle sürdürdü: “Kısaca E-spor’dan bahsetmem gerekirse, Espor dijital oyunların eşit şartlarda ve rekabetçi ortamda oynanmasıdır. Kimimiz için yabancı bir tabir olan Espor aslında dünyada büyük bir sektör haline gelmiş ve hızla büyümektedir. Türkiye’de de son birkaç yılda hızla kendisine yer edinmiştir. Espor’un şu anda Türkiye’de futboldan sonra en çok izlenen spor dalı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Biz de uzun süredir yakından takip ettiğimiz ve yatırım yapmaya karar verdiğimiz bu alanda Bursaspor ile işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.“

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor