Connect with us

LoL

Cafe Kupası duyuruldu: LoL ve VALORANT için Türkiye genelinde turnuva!

İnternet kafe temsilcilerinin LoL ve VALORANT’ta Türkiye genelinde mücadele edeceği turnuva duyuruldu

cafe kupası

Ülkemizin dört bir yanından internet kafelerin temsilcilerinin birbirleriyle VALORANT ve LoL’de karşı karşıya geleceği turnuva Cafe Kupası duyuruldu!

Riot Games Türkiye, Türkiye’deki kafelerin turnuvayla temsilcilerini seçeceği, ardından bu temsilcilerin League of Legends ve VALORANT’ta birbirileriyle mücadele edeceği turnuvayı oyunculara duyurdu. Logitech’in ödül sponsorluğunu üstleneceği Cafe Kupası kapsamındaki bütün elemeler internet kafelerden oynanacak.

PlayStation 5’in bazı çıkış oyunları Türkçe dil desteğine sahip olacak

Cafe Kupası duyuruldu!

Turnuvaya dahil olan her kafe, dahil olduğu oyun için dört ayrı eleme turnuvası düzenleyecek. Her eleme turnuvasına en fazla 16 takım katılabilecek. Eleme turnuvalarından galip ayrılan 4 takım, Eleme Finali’ne adını yazdıracak.

Kafe Elemeleri’nde galip gelen 4 takım, Kafe Elemeleri Finali’nde mücadele edecek. Kazanan takım “Kafe Temsilcisi” ünvanını alarak Gruplar aşamasına yükselecek.

Türkiye’nin dört bir yanından kafe temsilcisi takımlar dört ayrı gruba bölünecek. Grup aşaması tekli eleme usulü ile oynanacak, final ise üç maç üzerinden olacak. Her grubun birincisi olan takım finale yükselecek.

Finalde grup birincisi olan 4 takım yer alacak ve üç maç üzerinden mücadele edecekler.

Turnuvaya katılmak isteyen internet kafeler için başvuru tarihi 6-10 Kasım arasında. Herhangi bir internet kafe adına başvuru yapmak için buraya, turnuvanın detayları içinse buraya tıklayabilirsiniz. Riot Games tarafından 11 Kasım’da başvurulabilecek internet kafelerin belirtildiği bir bir duyuru paylaşılacak. Turnuvaya katılmak için yapılan duyuruları takipte kalın!

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

2 Yorum

2 Comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL