Connect with us

Güncel

PlayStation 5’in bazı çıkış oyunları Türkçe dil desteğine sahip olacak

Lansman oyunları Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile geliyor.

PlayStation 5'in bazı çıkış

Yeni neslin merakla beklenen konsolu PlayStation 5‘in bazı çıkış oyunlarının Türkçe altyazı ve dublaj seçeneğine sahip olacağı açıklandı.

Çıkışına sayılı günler kalmış olan PlayStation 5’in en az kendisi kadar merakla beklenen lansman oyunları hakkında da yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Yapılan açıklamalara göre konsolun çıkış oyunları olan Spider Man: Miles Morales ve Sackboy: A Big Adventure oyuncuların karşısına hem Türkçe altyazı, hem de Türkçe dublaj seçenekleri ile çıkacak. Spider-Man: Miles Morales PlayStation 5 dışında PlayStation 4 sürümünde de Türkçe dil desteği barındıracak.

PlayStation 5'in bazı çıkış

 

Ülkemizde 19 Kasım tarihinde satışa sunulacak olan konsolun çıkışı ile birlikte bu oyunlar da oyuncuların beğenisine sunulacaklar. Spider-Man: Miles Morales standart sürümü ile 459 TL‘lik bir fiyat etiketine sahipken Sackboy: A Big Adventure ise standart sürümü ile 539 TL‘den oyuncular ile buluşacak.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

2 Yorum

2 Comments

  1. Pingback: Cafe Kupası duyuruldu: LoL ve VALORANT için Türkiye genelinde turnuva!

  2. Pingback: PlayStation 5'in bazı çıkış oyunları Türkçe dil desteğine sahip olacak - limkhub

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel