Connect with us

Oyun

Call of Duty Modern Warfare 2 resmi olarak duyuruldu

Infinity Ward bir sonraki Call of Duty oyununu duyurdu

Call of Duty Modern Warfare 2 resmi olarak duyuruldu

Infinity Ward, popüler aksiyon-nişancı oyunu serisi Call of Duty’nin bir sonraki oyununu resmi olarak duyurdu. Call of Duty Modern Warfare 2 adıyla piyasaya sürüleceği açıklanan oyun 2019 yılında çıkan Modern Warfare’in devamı niteliğinde olacak. 2022 yılının Call of Duty oyununun sonbahar aylarında konsol ve PC için çıkması bekleniyor. Infinity Ward Call of Duty Modern Warfare 2’de yer alacak karakterler, oynanış mekanikleri, hikaye ve çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Resmi Twitter hesabı üzerinden Call of Duty Moder Warfare 2’nin logosunu açıklayan Infinity Ward, oyuncuları heyecanlandıracak bazı sızıntılar verdi. Görüntüleri analiz eden kullanıcılar fragmanda Task Force 141 logusunu keşfederek bazı iddialar ortaya attı. 2009 yılında çıkan Modern Warfare 2 oyununda hikayenin temelini oluşturan Shepherd, Soap, Ghost, Roach ve Price karakterlerinden oluşan Task Force 141 grubunun bir sonraki Call of Duty oyununda olması bekleniyor.

Microsoft’un Activision‘ı satın almasından sonra Call of Duty serisinin geleceği tartışma konusu olmuştu. Her yıl yeni Call of Duty oyununun gelip gelmeyeceği konusunda net bilgi sahibi olmayan oyuncular şüpheye düşmüştü. Görünen o ki Activision ve Infinity Ward serinin odak noktasını Modern Warfare üzerine kaydırmak istiyor. Call of Duty Modern Warfare 2’nin ne zaman çıkış yapacağı henüz bilinmiyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun