Connect with us

Oyun

Capcom Showcase 2022 etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar!

Dün gece gerçekleştirilen Capcom etkinliğinde Resident Evil 4 Remake için yeni oynanış videosu yayınlandı

Capcom Showcase 2022 etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar!

Dün gece gerçekleştirilen Capcom etkinliğinde yılın merakla beklenen oyunlarına dair yeni detaylar ve oynanış videoları yayınlandı. Resident Evil 4 Remake için yeni bir oynanış videosunun yanı sıra Monster Hunter Rise için getirilecek Sunbreak genişleme paketi hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Capcom Showcase 2022’de gösterilen tüm oyunlara birlikte göz atalım.

Resident Evil 4 Remake

Capcom 24 Mart 2023 tarihinde piyasaya sürmeyi planladığı Resident Evil 4’in remake versiyonu için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S-X ve PC platformlarına çıkış yapacak Resident Evil 4 Remake orijinaline kıyasla daha gerçekçi bir aksiyon deneyimi sunacak.

Resident Evil Village için yeni genişleme paketi geliyor!

Serinin son ve en başarılı oyunlarından biri olan Resident Evil için Shadows of Rose adında yeni bir hikaye genişleme paketi duyuruldu. Hikayenin başrolü olan Ethan Winter’ın kızı Rose’un maceralarını anlatacak eklentide Village‘tan farklı olarak oyuncular üçüncü şahıs kamera açısıyla oynayacak. Shadows of Rose 28 Eylül 2022 tarihinde oyuna eklenecek.

Resident Evil 2 Remake, Resident Evil 3 Remake ve Resident Evil 7 için yeni nesil güncellemesi getirildi!

Capcom Resident Evil 2 Remake, Resident Evil 3 Remake ve Resident Evil 7 için ücretsiz yeni nesil güncellemesi getirildiğini açıkladı. Söz konusu iyileştirme 4k desteği, yüksek kare hızı, 3D ses ve ray tracing desteği barındırıyor.

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Monster Hunter Rise için getirilecek Sunbreak genişleme pakedi için yeni bilgiler paylaşıldı. Nintendo ve PC platformlarına özel olacak Sunbreak paketi Daimyo Hermitaur, Espinas, Gore Magala ve Pyre Rakna Kadaki canavarlarını içerecek ve Monster Hunter 2 oyunundaki orman haritası büyütülerek oyunculara sunulacak. Sunbreak genişleme paketi 30 Haziran 2022 tarihinde oyuna getirilecek.

Exoprimal

Capcom tarafından geliştirilen nişancı-dövüş oyunu Exoprimal için yeni oynanış videosu yayınlandı. Geliştirici şirket ayrıca oyun 2023 yılında piyasaya sürülmeden önce beta testi yapılacağını açıkladı. PvP ve PvE modlarını barındıracak Exoprimal önümüzdeki yıl PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun