Connect with us

Espor

Christopher Leo Willekens Papara SuperMassive bünyesine katıldı

Christopher Leo Willekens Papara SuperMassive bünyesine katıldı.

Christopher Leo Willekens

Espor dünyasının enerjik ve sevilen yüzlerinden Christopher Leo Willekens Papara SuperMassive bünyesine katıldı. Yapılan duyuruda belirtilene göre Willekens, Papara SuperMassive bünyesinde içerik stratejilerini yönetecek.

https://twitter.com/tonbalikli/status/1631026482129641472

Yıllardır espor sahnesinde sunuculuk, habercilik, içerik yöneticiliği gibi birçok alanda çalışan ve tonbalıklı takma adı ile tanınan Christopher Leo Willekens, artık içerik stratejilerini yönetmek için Papara SuperMassive ile çalışacağını duyurdu. Başarılı sunucu, Papara bünyesine katıldığı için çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirtti ve sosyal medya hesabından uzun bir yazı yayınladı:

“Aşırı heyecanlıyım, yıllardır bu fırsatı bekliyordum: Başarılı ve profesyonel bir takımda, doğru yatırımlarla, bir Türk takımının uluslararası seviyede takdir edilmesi için çalışmak. DP’den sonra en sevdiğim takım SUP olduğu için teklif gelince masayı kırıp bastım imzayı. Belki fark etmişsinizdir, ocak ayının ortasından/sonlarından bu yana farklı içerikler üretmeye başladık, SUP çok nadiren trash talk yapan, çok daha kurumsal gözüken bir takımdı. Artık tırtıllığı bırakıp kelebek olma zamanı, bu yüzden vizyonumuzu tamamen değiştiriyoruz. Şu an %20’mizle çalışıyoruz diyebilirim, ekibi neredeyse baştan kuruyoruz, birkaç ay içinde bu alanda fark yaratmaya başlayacak ekibi kurmak için doğru adımları attığımıza inanıyorum. Mart ve nisanda içeriklerimiz tam oturmamış olabilir ama mayıs gibi her şey oturmuş olacak. Katılırkenki ana görevim içerik stratejisini belirlemek ve yönetmek olsa da daha fazla sorumluluk alıyorum. Takım evini geliştirmekten sponsorluklara, çıkaracağımız giyim ürünlerinden Papara’nın SuperMassive ile bağlantısız espor/gaming eylemlerine kadar birçok konuda varım.”

Christopher Leo Willekens ile yenilikler başlıyor

Papara SuperMassive bünyesinde ekibi neredeyse baştan kurduklarını belirtti ve 2023’te farklı bir yaklaşımla sahnede olacaklarını söyledi, bir çok yeni ürünü ve formaları da Mart 2023’te satışa çıkarmak için çalıştıklarını belirtti.

Türkiye’nin önde gelen espor orgazisyonlarından biri olan Papara SuperMassive, 6 Mart’ta Galatasaray Esports ile VCT TR Birlik Ligi’nde playoff turnuvasında oynayacak.


İlginizi Çekebilir:

Papara SuperMassive, yüksek kaliteli fotoğrafları içerik üreticilere açtı

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor