Connect with us

Espor

Amouranth’ın takıntılı hayranı tekrar ortaya çıktı

Takıntılı hayran evine zorla girmeye çalıştı ve şüpheli bir paket bıraktı.

Amouranth

Twitch platformunda en çok izlenen yayıncılardan biri olan Amouranth, olaylı kişisel hayatı ile zaman zaman gündeme geliyor. Geçen yıl evli olduğunu, yayınlarını ve bazı içeriklerini eşinin zoruyla yaptığını söylemişti. Bundan bir süre sonra da OnlyFans kariyerini bırakıp, yeni işler kurmaya başladı. Şuan ise hakkında uzaklaştırma emri bulunan takıntılı bir hayranının onu tekrar rahatsız ettiğini açıkladı.

Amouranth eğlenceli kitlesinin yanı sıra birçok takıntılı hayrana da sahip. Söylenene göre, takıntılı hayranı ilk olarak 2022’de ortaya çıkmıştı ve Amouranth’ın evine ilk girmeye çalıştığında tutuklanmıştı. Takıntılı hayran, yayıncı ile beraber olabilmek ve tanışmak için her şeyini de sattığını söylemiş.

Amouranth kişisel Twitter hesabında olayı şu şekilde anlattı:

“Pazartesi günü boks maçı için yapılan bit toplantıdayken ekibim bana Estonyalı sapığın tekrar ortaya çıktığını ve evime girmeye çalıştığını söyledi. Ev personellerimden birinin arkasından gizlice içeri girmeye çalıştı ve kapı suratına kapatıldı. Daha sonra gitti ve sadece 4 saat sonra tekrar girmeye çalıştı, kapıya bir paket ve anahtar (ne için olduğu hakkında bir fikrim yok) bırakmadan önce 20 dakika boyunca kapımın önünde dolaştı. Polise haber verildi (uzaklaştırma ve izinsiz giriş emrini ihlal ettiğinden) ama genellikle “beklemeliyiz ve ne yapacağını görmeliyiz” deniliyor. Daha önce izinsiz girme suçunun işlenmiş olmasıyla birlikte tekrar mülküme gelerek çoktan yasayı çiğnemiş olmasına rağmen.”

Amouranth’ın evinin önüne paket ve anahtar bıraktı

Twitter’da paylaştığı yazıda, adamın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüsünü de paylaştı. Bırakılan paketten ve anahtardan bahsedilse de içeriği hakkında bir bilgi verilmedi. Hatta paketi açıp açmadığını bile söylemedi. Polise haber verildi ancak bekleyip ne olacağını görmeleri gerektiği söylendi. Takıntılı hayranın tekrar tutuklanıp tutuklanmayacağı bilinmiyor.


İlginizi Çekebilir:

Amouranth Ibai’nin yaklaşan etkinliğinde ilk boks maçına çıkacak

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor