Connect with us

Espor

Cloud9 Overwatch Slotu Satın Aldı

Blizzard

Overwatch Ligi söylentileri giderek artarken Amerika’nın köklü organizasyonlarından Cloud9 İngiltere’den Overwatch slotu satın aldığını duyurdu. Böylelikle organizasyon kendi ülkelerinin dışında bir ligde de takım sahibi oldu.

Overwatch League artık geliyor

Çok uzun bir süredir Overwatch hayranlarının beklediği lig sonunda hayata geçiyor. Hiçbir zaman kesin bilgi verilmeyen bu gizemli ligin kuruluşu hakkında hala bir sonuç olmasa da Cloud9 takımı bu söylentileri destekleyen bir girişimde bulundu ve İngiltere liginden kendine bir yer kaptı. Neden kendi ülkesinin dışında bir Overwatch slotu satın aldı diyecek olursanız, buna henüz cevabımız bulunmuyor.

Ücret açıklanmadı

Cloud9’ın bu slotu ne kadara aldığı kamuoyuna açıklanmadı. Çıktığı günden beri çok büyük işler başaran Overwatch Blizzard’ın başarılı oyunlarından biri. Henüz herhangi bir ligi olmayan oyun, geleceğin en gözde oyunlarından biri. Lig olmamasına rağmen dünyanın her yerinde takımlar çoktan kurulmuş durumda.

Sırada başka Amerikan organizasyonları da var

Slot satın almalar bununla son bulacak gibi görünmüyor. Yapılan açıklamaya göre Cloud9’ın ardından iki büyük Los Angeles kulübü de Blizzard’tan Overwatch slotu satın almak için kuyruğa çoktan girmiş durumda. Sadece bu durum bile oyunun geleceğinin çok parlak olduğunun bir başka kanıtı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor