Connect with us

LoL

Cloud9, League of Legends takımında üst koridor ve ana koç değişikliğine gidiyor!

Cloud9 Legue of Legends kadrosunda hareketlilikler başladı!

cloud9 all-pro lcs 2020 bahar mevsimi

Mükemmel geçen bir 2020 LCS Bahar Mevsimi sonrasında, yaz mevsiminde istediğini alamayan Cloud9 takımda değişikliklere gidiyor. ESPN‘in haberine göre organizasyon as takımın üst koridoruna Akademi kadrosundan Fudge‘ı dahil etme niyetinde. Reapered‘ın da ayrılığının ardından ana koç arayışında olan C9, bu boşluğu da eski profesyonel oyuncu Reignover ile doldurmayı düşünüyor.

“Cloud9 için bazı değişiklikler yolda. Fudge, Akademi kadrosundan as kadroya yükseltilirken Reignover da takımın ana koçu olacak.”

Fudge, 2017‘den beri takımın üst koridor rolünü üstlenen Licorice yerine takıma dahil ediliyor. Tecrübeli üst koridor dün attığı bir Tweet ile takım tekliflerine açık olduğunu duyurmuştu!

“Cloud9 bana geçen hafta 2021’de takımın bir parçası olmayacağımı söyledi. C9’da oynarken başarılar elde etmeye yardımcı olabildiğim için çok gururluyum. Takım değiştirmek profesyonelliğin bir parçası ve gelecek sene yeni takımımla mücadele etmek için hazırım.”

Bakalım tecrübeli organizasyon bu yaptığı değişikliklerle 2020 LCS Bahar Mevsimi’ne yakın bir performans sergileyebilecek mi?

Yeni Prime Gaming VALORANT ganimeti belli oldu

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL