Connect with us

LoL

Cloud9’ın yıldızı Sneaky muhteşem cosplay’ler yapmaya devam ediyor

Sneaky cosplay çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Sneaky, Cosplay, Bang

Yıldız bir LoL oyuncusu olması yanı sıra, harika cosplay’ler de yapan Sneaky, bunlara bir yenisini daha ekledi. İşte karşınızda Cosplay Sneaky.

Zachary “Sneaky” Scuderi, Twitter’da yaptığı paylaşım ile hayranlarını bir kez daha şaşırtmayı başardı. Yıldız esporcu, bu sefer Super Mario cosplay’leri yapmıştı ve çalışmaları hayranları tarafından büyük beğeni topladı.

Daha önce birçok kez League of Legends cosplay’i yapan yıldız oyuncu, bu sefer aradığını Super Mario Bros dünyasında buldu. Her çalışmasında daha da ileriye gittiğini gösteren Sneaky, bu cosplay’leri kız arkadaşının yardımıyla yapıyor. Esporcunun kız arkadaşı makyaj, fotoğraf ve kostüm konularında her çalışmasında destek oluyor. Ünlü ismin hazırladığı karakterlerin ismi ise Bowsette ve Peach.

İşte ünlü ismin cosplay çalışması

Ünlü ismin kız arkadaşı, fotoğraflardaki cosplay çalışması için makyaj ve protezin birazcık ekstra olduğunu söyledi. Ayrıca esporcunun hayranları ise hala oyuncunun 100 Thieves oyuncusu Bae “Bang” Jun-sik ile yapacağı cosplay’i bekliyor. Ancak ikilinin cosplay’i ne zaman yapacağı belli olmasa da all star etkinliğinde yapacakları tahmin ediliyor.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL