Connect with us

VALORANT

cNed hakkındaki Avrupa iddiaları güçlenmeye devam ediyor!

Genç yetenek cNed’in G2 Esports takımına katılma iddiaları her geçen gün artıyor!

G2-cNed

Ülkemizin genç VALORANT yeteneklerinden biri olan Mehmet Yağız “cNed” İpek için Avrupa iddiaları güçlenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız haberin üstüne yaşanan gelişmeleri sizler için takip ettik! İlgili haber için buradan ulaşabilirisniz.

cNed’den bahsetmek gerekirse, kendisi 18 yaşında bir FPS türü profesyonel oyuncusu. Çoğu espor tabanlı FPS oyunlarını profesyonel seviyede oynadıktan sonra kendini VALORANT’ta buldu desek yanlış olmaz. Özellikle Team wtcN ile katıldıkları Twitch Rivals VALORANT turnuvasında yaptığı muhteşem oyunlarla tanıdığımız oyuncu, geleceği parlak bir yetenek!

Önceki haberimizde cNed’in, G2 Esports VALORANT takım kaptanı Mixwell ile beraber oyuna girdiğini ve oyunda aralarında geçen diyaloğu yazmıştık. Son yaşanan gelişmeler ardından ise G2’nun genç yetenek ile ciddi anlamda ilgilendiğini ve onu denemelere aldığını görmek mümkün.

G2-cNed

cNed’in, G2’nun hali hazırda sözleşmeli olduğu patitek, pyth ve Mixwell ile beraber oyuna girmesi ve geçtiğimiz günlerde Mixwell ile aralarında geçen diyaloğun ardından Avrupa sinyallerinin yandığını çıkartabiliriz.

Umarız bu transfer yakında resmileşir ve Mehmet bizi G2 forması ile küresel anlamda gururlandırmaya, bize harika oyunlar izletmeye devam eder!


Genç yetenek cNed Avrupa yolcusu mu?

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT