Connect with us

Espor

Codashop Global Series, Mobile Legends ile devam ediyor

Codashop Global Series turnuva serisi Mobile Legends: Bang Bang turnuvası ile devam ediyor.

Codashop Global Series, Mobile Legends ile devam ediyor

Codashop ve The Academys iş birliği içerisinde düzenlenen Codashop Global Series turnuva serisi, geçtiğimiz aylarda esporseverler ile buluşmuştu. İlk olarak Ağustos ayı ile birlikte başlayan CGS serüveni, PUBG Mobile ile perdeyi açmıştı.

Geçmiş dönemde de düzenlediği PUBG Mobile turnuvaları ile mobil oyuncuların gönlünde taht kuran Codashop, Ekim ayı ile birlikte okların yönünü Mobile Legends: Bang Bang tarafına çevirdi.

Ekim ve Kasım aylarında düzenlenen, oyuncular tarafından da büyük ilgi gören Mobile Legends: Bang Bang turnuvalarının ardından Codashop, yılın son turnuvasında, Aralık ayında da yine mobil MOBA oyuncuları ile buluşmuştu.

2022 yılına ise Şubat ayındaki PUBG: BATTLEGROUNDS turnuvası ile giriş yapan CGS, 14 Şubat Sevgililer Günü özel turnuvası ile yeni bir heyecanı daha oyunculara yaşatmıştı.

CGS’te yılın ilk Mobile Legends: Bang Bang turnuvası başlıyor!

CGS’te büyük ilgi gören Mobile Legends: Bang Bang turnuvaları sonrasında Codashop, okları yeniden vadiye çevirdi. Mobil MOBA oyuncularının mücadele edeceği CGS Mobile Legends: Bang Bang turnuvası için son kayıt günü 15 Mart!

18 Mart tarihinde nimo.tv/codashop adresi üzerinden ekranlara gelecek olan CGS Mobile Legends: Bang Bang turnuvası finallerinde yine sürpriz elmas hediyeleri izleyicileri bekliyor olacak.

Mart ayında Mobile Legends: Bang Bang arenasında mücadele etmek isteyen oyuncular için Codashop Global Series’te kayıtlar başladı! Turnuvanın kayıtları 15 Mart günü sonlanıyor.


İlginizi Çekebilir:

WREC 2022 Türkiye şampiyonu NASR Esports oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor