Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Natus Vincere, organizasyonun gelecek planları hakkında açıklama yaptı

NAVI: ”Mart ayında Ukrayna halkı için yardım projeleri oluşturacağız.”

NAVI Natus Vincere, organizasyonun gelecek planları hakkında açıklama yaptı

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşa karşı ilk tepki gösteren organizasyonlardan biri olan Natus Vincere, önümüzdeki aylarda gerçekleştireceği projeler ve mevcut durumla alakalı açıklama yayınladı. Geçtiğimiz haftalarda savaştan etkilenen Ukrayna halkı için yardım kampanyası başlatan NAVI, birçok espor takımına ve dev oyun şirketlerine Rusya’ya karşı başlatılan protesto hareketinde önderlik etmişti.

Mart ayı içerisinde Ukrayna halkına yardım eli uzatmak amacıyla birçok proje başlatacağını duyuran NAVI, ülkede yaşanan son olaylar hakkında sessiz kalmayacağını açıkça belirtti. Nissan, AMD, Philips, Logitech ve Puma gibi markalarla ortaklaşa hareket eden NAVI şirketi partnerlerine teşekkür etti. Aynı zamanda NAVI Rusya’ya olan iyimser tutumu sebebiyle sponsorlarından biri olan Tinkoff Bank ile ilişkilerini sonlandırdı.

Natus Vincere tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

”Operasyonel anlamda normale dönmek ülkede son zamanlarda yaşanan olaylar hakkında konuşmayacağımız ve her şey yolundaymış gibi davranacağımız anlamına gelmiyor. Burada olanlar hakkında konuşmak ve birbirimizi desteklemek şuanda her zamankinden daha önemli. Umuyoruz ki Mart ayı içerisinde Ukrayna halkına destek olmak amacıyla birkaç proje başlatacağız. Bu konuda sizden anlayışınızı ve desteğinizi bekliyoruz.

Logitech, Puma, Nissan, GG.BET, AMD, Philips, SEAT bu zorlu süreçte bize destek oldular. Birçok Avrupa ve Amerika merkezli espor takımlarının yanı sıra turnuva partnerlerimiz ESL ve BLAST’a da pozisyonları ve Ukrayna’yı destekledikleri için ayrıca teşekkür etmek istiyoruz. 

Tüm çalışanlarımız ve takımlarımızla yola devam edeceğiz. Fakat gelecek zamanda NAVI personel politikasını gözden geçireceğiz, yani takımlarda bazı değişiklikler olabilir. Savaş bittiğinde ofisimize hep birlikte geri döneceğimize ve NAVI’yi daha da ileri götürmeye devam edeceğimize inanıyoruz.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive