Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

NaVi, “Ukrayna’da meydana gelen dehşeti” inkar ettiği için ESforce şirketi ile ortaklığını sona erdirdi!

NaVi ESforce şirketi ile ortaklığını sona erdirdi!

NaVi

Ukrayna Merkezli Espor organizasyonu NaVi, “Ukrayna’da meydana gelen dehşeti” inkar ettiği için ESforce şirketi ile ortaklığını sona erdirdi!

Dünyanın en büyük espor organizasyonlarından biri olan ve Ukrayna merkezli Natus Vincere, ESforce Holding şirketiyle olan ortaklığını halka açık olarak tamamen sonlandırdı. Na’Vi yaptığı açıklamada, ESforce’un “şu anda Ukrayna’da meydana gelen dehşeti alenen reddettiğini” söyledi.

“Rus esporunun lideri” olduğunu iddia eden ESforce Holding, dünyaca ünlü Virtus.pro organizasyonunun, birincil CIS espor medya sitesi Cybersport.ru’nun ve CS için EPICENTER etkinliklerini yürüten Epic Esports Events şirketinin sahibidir.

Na’Vi’nin dünya şampiyonu olan CS:GO kadrosu kısa süre önce IEM Katowice etkinliğine katıldı ve Intel Grand Slam’i kazandıkları için ödüllerini aldıktan sonra, takımın yıldız oyuncusu s1mple Spodek Arena’da kalabalığa samimi bir şekilde konuştu. Oyuncu kısa konuşmasında Ukrayna için barış çağrısında bulundu, Rus ve Ukraynalı takım arkadaşlarından övgüyle bahsetti ve herkese “önce hepimiz insan kalmamız gerekir” ifadesini hatırlattı.

NaVi, “Ukrayna’da meydana gelen dehşeti” inkar ettiği için ESforce şirketi ile ortaklığını sona erdirdi!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive