Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

coldzera, NiKo’nun G2 Esports’a katılması hakkında konuştu!

Brezilyalı yıldız coldzera, FaZe’in 2021’e kadar beşinci oyuncu olarak kimseyle sözleşme imzalamayacağını söyledi!

Geçtiğimiz günlerde FaZe Clan, CS:GO kadrosunun kaptanı Nikola “NiKo⁠” Kovač ‘ı takımda tutmayı başaramamıştı. Bosnalı kaptan NiKo, FaZe’de geçirdiği üç buçuk yıldan fazla bir süre sonra, kuzeni huNter‘nın takımı G2‘ya katılmak için takımdan ayrılmıştı. FaZe’nın bir diğer yıldız oyuncusu Brezilyalı coldzera, NiKo’nun G2’de elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.

coldzera, Dot Esports’a verdiği röportajda NiKo için, “Profesyonel bir karar verdi ve insanların buna saygı duyması gerekiyor. Takıma ilk katıldığımda, her oyuncu takım için oynuyordu ama son dönemde NiKo için daha çok oynuyorduk. NiKo çok iyi bir oyun içi lideriydi.” dedi.

Brezilyalı yıldız, FaZe Clan‘ın kalıcı bir beşinci oyuncu bulmak için acele etmeyeceklerini de sözlerine ekledi. Bunun yerine FaZe, herkesin takımda rahat etmesi  ve kadroya çok ihtiyaç duyulan bir yapı sağlamak için hareket edecek gibi görünüyor. Herkesin mümkün olan en iyi rolü oynamasını sağlamak için özel bir oyun içi lideri aradıklarını da sözlerine ekleyen coldzera, şimdilik takımda oyun içi lideri rolünü üstlenecek.

They still don't understand but soon they will.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive