Connect with us

Espor

Cyberpunk 2077 PlayStation oynanış videosu paylaşıldı!

Oyunun PS5 ve PS4 Pro’daki oynanışı gözler önüne serildi

Cyberpunk 2077 PlayStation

CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen, uzun zamandır beklenen RPG Cyberpunk 2077’nin PlayStation’daki oynanış videosu yayımlandı.

Oyunun fiziksel kopyasının satıcılara verilmesinin ardından Cyberpunk 2077’yi eline erkenden geçiren bazı oyuncular, Cyberpunk 2077’den izin olmadan içerik sızdırmıştı. Şimdi de CD PROJEKT RED yeni bir resmî oynanış videosuyla karşımıza çıktı. Oyunun PlayStation 4 Pro’daki ve PlayStation 5’teki versiyonundan kesitler paylaşan ekip, PS5 görüntüsündeki oyunun geriye dönük uyumlulukla çalıştığını da belirtti. Yeni nesil Cyberpunk 2077’yi görmek için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Cyberpunk 2077’den spoilerlar şimdiden gelmeye başladı!

Cyberpunk 2077 PlayStation oynanış videosu

PlayStation 4 Pro’dan ve PlayStation 5’ten görüntülerin gidip geldiği, Nomad hikayesinde ilerleyen altı dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Jackie ile birlikte Night City’nin sınırına doğru ilerlediğimiz videoda çatışma sahneleri de var. Ana karakter V ve Jackie’nin tanışmasını bizlere gösteren video, yağmurlar altında ıslanan bir Night City’yi gözler önüne seriyor.

Oynanış videosundaki görüntüler Cyberpunk 2077’nin sadece PS4-X1 nesline ait versiyonuna ait, fakat oyunun çıkmasının ardından yeni nesil için ücretsiz bir grafik güncellemesi yolda.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor