Connect with us

Oyun

Cyberpunk 2077’den spoilerlar şimdiden gelmeye başladı!

Fiziksel kopyayı eline geçiren bazı kişiler oynanış videoları paylaşıyor

cyberpunk 2077 şehir merkezi

Uzun zamandır beklenen oyun Cyberpunk 2077’den çeşitli spoilerlar gelmeye başladı. Oyun çıkmamasına rağmen fiziksel kopya bazılarının eline geçti.

The Witcher 3’ün geliştiricisi CD PROJEKT RED’in yeni dev projesi Cyberpunk 2077 uzun süredir oyuncular tarafından bekleniyor. Çıkış tarihinin açıklanmasının ardından üç kez ertelenen oyunun fiziksel kopyaları dağıtılmaya başlanınca sızıntılar da kaçınılmaz oldu. Oyunla ilgili içerik üreten birçok kaynak, Cyberpunk 2077’den bazı oynanış görüntülerinin sızdığını doğruladı.

TSM PowerOfEvil’ı kadrosuna kattığını duyurdu!

Cyberpunk 2077’den spoilerlar sızıyor!

Uzun zamandır oyunun çıkışına gün sayan güvenilir bir sayfa olan Cyberpunk 2077 Countdown, aşağıdaki gönderiyi paylaşarak bir sızıntının olduğunu doğruladı.

“Etrafta dolaşan oynanış görüntüsünden haberim var. Lütfen dikkat edin.”

Oyunu bekleyenlerden bir topluluk oluşturmış olan NETRUNNER 2077 sayfası da durumdan bahsetti. Oyuncuların Cyberpunk 2077’den sızan spoilerlardan uzak kalması için uyarılar yapılıyor.

Yapılan paylaşımda sızıntıların resmen başladığı, sızan görüntüde ilk gün yamasının yapılmadığı belirtildi. Oyuncuların güvenmediği sosyal medya kanallarından uzak durmaları tavsiye ediliyor.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun