Connect with us

Espor

Dardoch 2021 sezonunda Dignitas forması ile geri dönecek

Dignitas, Dardoch’u 2021 LCS Spring Split için başlangıç ​​ormancısı olarak oynatacağını duyurdu.

Dardoch 2021

Dardoch 2021 sezonunda Dignitas forması ile geri dönecek.

Offseason dönemi henüz resmi olarak başlamadı, ancak Kuzey Amerika’daki bazı League of Legends takımları şimdiden kadrolarını belirlemeye başladı. Örneğin Dignitas, Dardoch’u 2021 LCS Spring Split için başlangıç ​​ormancısı olarak oynatacağını duyurdu.

Dignitas, 22 yaşındaki oyuncunun TSM’deki başarısız tecrübesinin ardından geçen yıl, oyuncuyu takımın ormancısı olarak kadrosuna almıştı. Dignitas, ligi dokuzuncu sırada bitirdi ve bu yıl da pek başarılı olamadılar.

Geçtiğimiz mevsim, Dignitas’ın performansı, önceki performanslarından çok daha kötü gözüktü. Ligi 8. sırada bitirdiler ve bahar mevsiminde kaybettikleri maç sayısından üç maç daha fazla kaybettiler. Dardoch’un istatistikleri çok kötü değildi, ancak ekibin genel olarak performansı diğer takımlara karşı pek etkili olmayı başramadı.

Oracle Elixir’in verilerine göre oyuncu, LCS ormancıları arasında dakikada şampiyonlara ikinci en yüksek ortalama hasarı veren 3,2 KDA’ya sahipti. Ayrıca takımının toplam öldürmelerinde yüzde 27’lik bir paya sahipti. Bu istatistikler ile rolündeki diğer oyuncuların arasında, ilk 3’te idi.

Fortnite Perili Parti etkinliğinde J Balvin sahne alacak

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor