Connect with us

Güncel

SteelSeries Steel Talents Jüri üyeleri açıklandı! Başvurular sürüyor!

.@steelseriestr Jüride oyun dünyasının yakından tanıdığı isimler yer alacak.

SteelSeries Steel Talents Jüri

SteelSeries Türkiye tarafından içerik üreticileri için düzenlenen yarışmanın jürileri belli oldu. İşte karşınızda SteelSeries Steel Talents Jüri üyeleri.

İçerik üreticilerinin, yayıncıların kendilerine topluluk yaratmalarına fırsat verecek bir yarışma olan SteelSeries Steel Talents yarışması için başvurular sürüyor. Yarışma tarihi yaklaştıkça daha fazla detay da ortaya çıkıyor. Son olarak açıklanan bilgi ise SteelSeries Steel Talents Jüri üyeleri oldu. Jüride oyun dünyasından yakından tanıdığımız ve uzun süredir bu sektörde olan isimler yer alıyor.

Kendisini yayıncılık kariyeri ile tanıdığımız İzemco ve CS:GO oyuncularının yakından tanıyacağı Theta jüri üyeleri olarak Steel Talents’ta yer alacak. Bir diğer jüri koltuğunda ise uzun yıllardır YouTube’da ürettiği inceleme odaklı videolarla tanınan Dost Kayaoğlu yer alırken diğer jüri ise yine Twitch yayınları ile tanınan Oğulcan “Akagreenn” Orhanoğlu olacak.

Eğer sizler de Steel Talents yarışmasına katılmak istiyorsanız buraya tıklayarak Steel Talents resmi sitesini ziyaret edebilir ve bütün bilgiler ile birlikte başvuru formuna da erişebilirsiniz.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel