Connect with us

Espor

Derbinin Galibi Galatasaray Espor Oldu!

1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor ekipleri Zula Süper Lig’de karşı karşıya geldi.

Derbinin Galibi Galatasaray Espor Oldu!

Arkamızda bıraktığımız Zula Süper Lig 5.Sezon’un 5.haftası, aynı zamanda 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor derbisine ev sahipliği yaptı. Toplam oynanan 10 karşılaşmanın arasında yer alan iki ezeli rakibin karşılaşmasında galibiyete ulaşan taraf Galatasaray Espor oldu.

5.Haftanın ilk günü olan 15 Şubat Cumartesi günü oynanan derbi saat 20:00’de başladı. İlk karşılaşma Çin Bahçeleri haritasında gerçekleşti. 1907 Fenerbahçe ekibi 7 turu kazansa da, galibiyete ulaşamadı. Toplamda 26 dakika süren karşılaşmada galibiyete ulaşarak iki maçlık seride 1-0 önde geçen takım Galatasaray oldu.

Serinin ikinci karşılaşması ise Gaziantep haritasında gerçekleşti. 1907 Fenerbahçe ekibi 29 dakika süren oyunda 5 tur kazanırken, rakibi 10 tur kazanarak derbiye son noktayı koydu. Böylece ilk karşılaşma 7-10, ikinci karşılaşma ise 5-10’luk bir skor ile sona erdi.

Heyecan dolu karşılaşmaların sonunda Maçın En İyi Oyuncusu unvanı da Galatasaray ekibine gitti. Galibiyete ulaşan takımdan Yusuf “Kenz” Ünal, 2.16 KDA oranı ve toplam 35 öldürme sayısı ile bu ödüle layık görüldü.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor