Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

DESPE sosyal medyadan Calyx’in iddialarına cevap verdi: “Gerçekçi olsun”

Calyx dün katıldığı canlı yayınla bir anda gündeme oturdu. Şimdi de DESPE ünlü oyuncuya sosyal medyadan cevap verdi: “Gerçekçi olsun.”

despe, csgo

Calyx’in dün yaptığı canlı yayının etkileri halen devam ediyor. Canlı yayın sırasında DESPE için de olayları yanlış anladı diyen oyuncuya cevap geldi.

DESPE’nin Space Soldiers’ın ngiN’in vize sorunu nedeniyle takımla beraber katılamadığı Major turnuvası sonrası yaptığı açıklamalar hakkında konuşan Calyx, ünlü AWPer’ın her şeyi yanlış anladığını söyledi. DESPE kendisinin istemesine rağmen takımın onu turnuvaya götürmediğini ve kendisine vize çıkartmadığını iddia etmişti.

Oyuncunun iddiaları içinse bazı turnuvalarda belli bir zaman önce kadroların kilitlendiğini ve bu kadrolara 5 oyuncu dışında bir de koçun yazılabildiğini söyleyen Calyx, DESPE’nin gelmesinin mümkün olmadığını belirtti. Oyuncunun bunu bilmemesinden dolayı yanlış açıklamalar yaptığını ve kendi isteğiyle bu olaydan sonra takımdan ayrıldığını belirtti.

DESPE bu iddiaya Twitter’dan cevap verdi

Buğra’nın kendisi hakkındaki açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyleyen oyuncu, Calyx’in olayı bilmeden konuştuğunu söyledi.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive