Connect with us

Dota 2

DOTA 2 7.34 güncellemesi yayınlandı

DOTA 2 güncellemesi dün yapılan sızıntı nedeniyle bugün yayınlandı.

DOTA 2 7.34

DOTA 2 binlerce oyuncusu ile birlikte hala popüler bir MOBA oyunu olarak yoluna devam ediyor. Dün gece talihsiz bir şekilde tamamı emojilerden oluşan bir yama sızıntısından sonra, aslında perşembe günü yayınlanacak olan 7.34 yaması bugün yayınlandı. Haziran ayında DOTA 2’nin resmi çıkışının 10. yılı olması sebebiyle bazı eğlenceli içerikleri de yakın zamanda yayınlayacaklarını söylediler. Aynı zamanda diğer yama notlarında yer almayan bir kaç oynanış sorunu düzeltildi. Oynanış değişikliklerine ek olarak Kaptan Modu’da elden geçirildi.

DOTA 2 7.34 güncelleme notları

  • Beastmaster’ın Wild Axes yeteneğinin haritanın merkezine görüş sağlaması düzeltildi.
  • Earth Spirit’in Stone Remnants yeteneğinin çökmesini gidermek için başka bir düzeltme yapıldı.
  • Keeper of the Light’ın Illuminate yeteneğinin hasarının ilk Illuminate hâlâ hareket ederken ikincisi kullanıldığında yanlış hasar bilgisi verilmesi düzeltildi
  • Silencer’ın Glaives of Wisdom yeteneğinin Meepo klonlarından veya Arc Warden’ın Tempest Double klonundan geçici zekâ çalmasının çalışmaması düzeltildi.
  • Gözlerin canlandıktan sonra hareket etmesine sebep olan bir hata düzeltildi.
  • Gözetleyicilerin savaş sisi içerisinde tekrar ele geçirilebilir olmasına rağmen devre dışı görünmesi sorunu düzeltildi.
  • Pek çok parçacık ve efekt sorunları düzeltildi. Terrorblade’in gizemli eşyasındaki eksik ayak izi efektleri ve Lina’nın ölümsüz Laguna Blade eşyasındaki eksik efektler de düzeltilenler arasında.

İlginizi Çekebilir:

Valve Dota 2 oyununun 32 bit sistemleri desteklemeyi bırakacağını açıkladı

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dota 2