Connect with us

Apex Legends

EA Play Live, Apex Legends: Emergence’ı duyurdu!

Apex Legends’ın yeni sezonunun adı “Emergence” olacak.

Apex Legends’ı içeren EA Play, tüm oyunlardaki en büyük aboneye sahip video oyun hizmetlerinden biridir. 

Hizmet, Xbox One ve Xbox Series X’in yanı sıra PlayStation 4 ve 5’te de mevcut. Şu anda yayındalar ve oyuncular YouTube ve Electronic Arts resmi Twitch kanalı da dahil olmak üzere çeşitli platformlarda izleyebiliyor. Apex Legends için yeni bir sezon da dahil olmak üzere diğer büyük özelliklerinden bazılarını tanıtacaklar ve birçok duyuru yapacaklar. 

Apex Legends’ın yeni sezonunun adı “Emergence” olacak. Bu, popüler battle royale oyununun onuncu sezonu olacak. Dokuzuncu sezon Legacy, Ağustos ayının başında bitecek. Emergence,  Ağustos’ta başlayacak. 

Emergence ayrıca fragmanda da yer alan Seer adlı yeni bir şampiyon ile çıkış yapacak. Yeni şampiyonun fragmanının 26 Temmuz’da yayınlanması bekleniyor.  

Apex Legends, EA için en büyük hitlerden biri olmaya devam ediyor ve bu yeni sezon çok sayıda oyuncu getirmeye hazırlanıyor. EA Play Live, gelecekteki oyunlar ve güncellemeler hakkında bir dizi duyuru yapacak, ancak bu en büyüklerinden olacak. Apex Legends, 2021’de 100 milyonun üzerinde aktif oyuncu tabanına sahip ve bu da onu orada en çok oynanan oyunlardan biri yapıyor. 


İlginizi Çekebilir:

Western Digital, Apex Legends etkinliği BLAST Titans’a sponsor oldu!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends