Connect with us

Espor

Edward Gaming’in 2021 Dünya Şampiyonası kostümleri yayınlandı

EDG oyuncularının Dünya Şampiyonası kostüm seçimleri resmi olarak açıklandı

Edward Gaming'in 2021 Dünya Şampiyonası kostümleri yayınlandı

2021 Dünya Şampiyonası finalinde Damwon KIA’yı 3-2 yenerek şampiyonluğa ulaşan Edward Gaming için üretilecek özel kostümlere dair ilk görsel geldi. Bir süredir Edward Gaming oyuncularının seçimleri üzerinde çıkan iddialar sonucunda Riot Games kostüm getirilecek şampiyonları resmen açıkladı. Üst koridorda turnuva boyunca beklentilerin bir hayli üzerinde performans sergileyen Flandre, imza şampiyonlarından biri olan Graves‘i seçerken genç ormancı Jiejie seçim hakkını yalnızca bir kere tercih ettiği Viego‘dan yana kullandı.

2021 Dünya Şampiyonası kostümleri

  • EDG Graves
  • EDG Viego
  • EDG Zoe
  • EDG Aphelios
  • EDG Yuumi

https://twitter.com/lolesports/status/1517669584815407104

Takımın veteran orta koridor oyuncusu Scout, final serisinin son iki maçında etkili olduğu Zoe seçimini ödüllendirdi. Her ne kadar turnuva boyunca Zoe’yi çok fazla tercih etmemiş olsa da finalde gösterdiği performansla takımına liderlik etmişti.

Alt koridor ikilisi Viper – Meiko seçimlerini Aphelios ve Yuumi’den yana kullandı. Edward Gaming’in en güçlü koridoru olarak kabul edilen alt koridorda Viper ile Meiko arasındaki uyum takımın şampiyonluğundaki en büyük etkendi. Yalnızca 3 kez oynamasına rağmen Viper, özel kostüm için Çin ligi LPL’de sık sık tercih ettiği ve en sevdiği şampiyonlardan biri olan Aphelios’u seçti.

Riot Games, kostümlerin hangi tarihlerde oyuna getirileceğine ve Sihirdar Vadisi’nde nasıl görüneceğine dair herhangi bir bilgi veya video paylaşmadı. 2021 Dünya Şampiyonası kostümlerinin mağazadaki fiyatının ne kadar olacağı da henüz bilinmiyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor