Connect with us

Espor

Elwind: Profesyonel oyuncu olarak son fotoğrafım olabilir

Profesyonel oyunculuğu bırakacağı iddiaları dolaşan Elwind son paylaşımıyla dikkat çekti.

Son dönemde profesyonel esporculuğu bırakacağı söylenen Kaan “Elwind” Atıcı, Instagram hesabındaki son paylaşımıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. BeykentUni YouthCrew ile VF Şampiyonluk Ligi’nin son sıralarında yer alan oyuncunun, son dönemde takımıyla ilgili birçok sorun yaşadığına dair dedikodular gündemdeydi.

Esporun içinde yer aldıktan sonra Twitch’e adım atan Uthenera ve WtcN ile beraber yaptığı yayınlarda yayıncılığa geçebileceğinin sinyallerini veren üst koridor oyuncusu, Instagram’daki paylaşımının altında “Profesyonel oyuncu olarak son fotoğrafım olabilir” yazdı.

Dikkatinizi çekebilir: Elwind’in sitem dolu açıklamaları

Profesyonel oyuncu olarak son fotoğrafım olabilir…

Kaan Atıcı (@elwindy)’in paylaştığı bir gönderi ()

Uthenera ve Elwind’in yayıncılık ve profesyonel esporculuk üzerine konuşmaları da son dönemde dikkat çekmişti. Bu anları Twitch’ten kaydedip YouTube’da paylaşan bir kanaldan ikili arasında geçen konuşmaları görebilirsiniz.

BeykentUni YouthCrew’da fazlasıyla öne çıkan ve takımının ona ayak uyduramadığına yönelik birçok görüşün bulunduğu Elwind, VF Şampiyonluk Ligi’nin yaz döneminin ardından profesyonel oyunculuğa ara verebilir. Bir diğer yandan Riot Games Türkiye’nin yeni projesi Espor Arena‘da da oynamak isteyen oyuncunun nasıl bir karar vereceği ilerleyen dönemde belli olacak.

1 Yorum

1 Comment

  1. ali

    2 Ağustos 2018 - 1:28 at 01:28

    takımını taşımakta zorluk çekiyor en çok o uğraşıyor diğerleri salmış biraz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor