Connect with us

Espor

Emir Aral Galatasaray Espor organizasyonunun başına getirildi!

Emir Aral Galatasaray Espor organizasyonunun başına getirildi!

Emir Aral Galatasaray

Uzun zamandır espor yatırımlarını sürdüren, aynı zamanda TESFED yönetim kurulu üyesi Emir Aral Galatasaray Espor organizasyonunun başına getirildi. Tecrübeli Türk espor takımı sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile Emir Aral’ın organizasyonun başına getirildiğini taraftarlarına böyle duyurdu.

Emir Aral Kimdir?

Aral, Işık Lisesi ve Koç Üniversitesi mezunudur. Türkiye’de oyun sektörünün en önemli firmalarından Aral A.Ş. firmasının ortağı ve yönetim kurulu üyesidir. Aral A.Ş. içinde Electronic Arts, Konami, Disney, Microsoft Xbox, Razer başta olmak üzere distribütörlüğünü yaptığı 20’ye yakın dünya markasıyla faaliyet göstermektedir. Önde gelen Espor takımlarına maddi ve manevi desteklerde bulunarak sektörün her daim nabzını tutmuştur. Aral A.Ş., distribütörlüğünü yaptığı firmaların Espor turnuvalarında en büyük destekçisi olmuştur.

Genel Müdürlüğünü üstlendiği aile şirketi Hometech Elektronik A.Ş., 2014 yılından itibaren bilgisayar ve tablet PC ürünlerine yoğunlaşmış ve ülkemizde en çok satılan (GFK verilerine göre) 3. tablet markası olmuştur. Aral’ın yönettiği Hometech, 2017 yılında Microsoft tarafından “Ortadoğu ve Afrika bölgesinde (MENA) en hızlı büyüyen yerli üretici” ödülüne layık görülmüştür.

Emir Aral Galatasaray Espor organizasyonunun başına getirildi!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor