Connect with us

Espor

Emre Aksoy, Fenerbahçe Espor’daki görevine veda etti

Fenerbahçe Espor’daki 6 yıllık Emre Aksoy dönemi sona erdi.

Fenerbahçe Espor Genel Menajeri Emre Aksoy TBF 2022 değerlendirmesi

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün espor branşının kurulmasından bu güne kadar takımın menajerlik görevini üstlenen Emre Aksoy, yaptığı son açıklama ile birlikte Fenerbahçe Espor bünyesindeki görevinin sona erdiğini duyurdu.

2016 yılından bu yana Fenerbahçe Espor bünyesinde görev alması nedeniyle takımı ile özdeşleşen biri olan Aksoy, bu ayrılık duyurusunu 30 Kasım Çarşamba gününün akşam saatlerinde kişisel sosyal medya hesapları üzerinden yaptı.

Emre Aksoy: “Kızgın küskün olduğum kimse yok”

Kişisel hesabı üzerinden yaptığı duyuruda Aksoy, ayrılığı “Kurulduğu günden beri genel menajerliğini yaptığım Fenerbahçe Espor’la çalışmalarım bugün itibarıyla sona erdi.” sözleri ile duyurdu.

6 yıl boyunca yüzlerce oyuncu, koç ve ekip arkadaşı ile çalıştığını söyleyen Aksoy, “Onlarca şampiyonluk elde ettik, unutulmayacak başarılara imza attık. Oyuncular ve koçları tek tek sayamayacağım, hepiniz çok değerlisiniz. Kızgın küskün olduğum kimse yok. Benimle birlikte bu yolda ilerleyen herkese teşekkür ederim. Tavsiyeleriyle bana hayatım boyunca kullanacağım katkılar sağlayan Sina Afra’ya ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

Bu ayrılık haberi 1907 Fenerbahçe Derneği tarafından ise şu sözler ile duyuruldu:

“İdari ve mali sorumluluğunu üstlendiğimiz Fenerbahçe Espor Şubemizde Genel Menajer olarak görev alan Emre Aksoy ile çalışmalarımız sonlandırılmıştır. Kuruluşundan bugüne kadar şubemize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.”

Sizler Emre Aksoy’un takımdan ayrılışı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden bizler ve diğer okurlarımız ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Giants Gaming mağlubiyeti sonrası BBL Esports yönetiminden açıklamalar

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor