Connect with us

Espor

Giants Gaming mağlubiyeti sonrası BBL Esports yönetiminden açıklamalar

Mağlubiyet sonrası BBL Esports yönetimi konuştu.

BBL Esports yeni sezon VALORANT kadrosunu duyurdu

Espor severler, özellikle VALORANT esporunu severlerin merakla beklediği sezon arası turnuvalardan biri olan G-Loot VALORANT Clash – Grand Finals tüm hızı ile devam ediyor. Şampiyonun 27 Kasım Pazartesi günü belirleneceği etkinlikte gözler 26 Kasım Cumartesi günü oynanan çeyrek ve yarı final karşılaşmalarındayken, günün dikkat çeken karşılaşmaları arasında BBL Esports – Giants Gaming maçı yer aldı.

Saat 16.00 sularında başlayan ve üç maçlık bir seri üzerinden oynanan karşılaşmanın ilk haritası Icebox’ta 13-8, ikinci haritası Ascent’te ise 13-9’luk bir skor ile Giants Gaming hanesine yazıldı. Bu 2-0’lık galibiyet sonrası İspanya merkezli takım yarı finallerde IF Parla Esports’un rakibi oldu.

Mağlubiyet sonrası BBL Esports yönetimi konuştu

BBL Esports’un rakibi karşısında mağlup olup, G-Loot VALORANT Clash – Grand Finals etkinliğine veda etmesinin ardından takımdan birçok isim hem turnuva hem de bu mağlubiyet hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

BBL Esports VALORANT takımı Baş Koçu Berke “Vlad” Kantürk Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kırılma noktalarını aşamadıklarını dile getirip, “kaybedilmemesi gereken çok round kaybettik ve pistol roundları hep ekstra yük oldu. Yeni sezon öncesi eksiklerimizi görme fırsatımız oldu, herkese daha iyisini göstermeyi çok isterdik üzgünüz.” dedi.

Takımın Genel Menajeri Özgür “Root” Alagül ise yaptığı kısa açıklamada “Tabancaları sürekli kaybedip geriden dönmeler kolay olmadı iyi bir kadroya karşı. Bir çok hatamızı gördüğümüzü ve çözebileceğimizi düşünüyorum. GGs.” şeklinde konuştu.

Sizler BBL Esports’un son performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden bizler ve diğer okurlarımız ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Surreal Esports VALORANT takımında 3 kişi ile yollar ayrıldı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor