Connect with us

Oyun

Epic Games Store Yılbaşı Tatili indirimi 17 Aralık’ta başlıyor

Epic Games Store, indirim süresince 15 günde 15 bedava oyun verecek

epic games Yılbaşı Tatili İndirimi 2020

Epic Games Store Yılbaşı Tatili indirimi 17 Aralık’ta başlıyor. Epic, indirim esnasında 15 günde 15 tane bedava oyun verecek.

Epic Games Store, paylaştığı blogla birlikte oyunculara iki müjdeyi duyurdu. Birçok oyunda %75’e kadar varacak fırsatları kapsayan Yılbaşı Tatili indiriminin 17 Aralık’ta bizlerle olacağının üzerine indirimin on beş gününde on beş adet bedava oyun dağıtılacağı da açıklandı.

Call of Duty: Mobile’ın 13. sezonu 20 Aralık tarihine ertelendi

Tıpkı yazın olduğu gibi “Gizemli Oyun” konseptini kullanan Epic Games’in hangi oyunları vereceği bilinmiyor. Yazın GTA V’in bedava verilmesiyle başlayan süreçte toplam dört adet büyük oyun bizlerle buluşturulmuştu. Bununla birlikte daha oyunlar verilmeden önce hangilerinin bedava olacağı sızdırılmıştı. Yılbaşı Tatili indirimleri kapsamında on beş oyun dağıtılacağından dolayı Epic’in aynı büyüklükte bir etkinliğe kalkışması pek olası gözükmüyor, ama platformun sürprizlerine bakılınca ters köşe ihtimalini de gözden çıkarmamak gerekiyor.

Epic Games Store Yılbaşı Tatili İndirimi Açıklaması

17 Aralık’ta indirimi başlatıp 15 gün boyunca oyun dağıtacağını söyleyen Epic Games, uygulamada paylaştığı bu notla birlikte oyunculara etkinliği duyurdu.

“Yılın en neşeli indirimi ile hediye verme sezonuna tam gaz hazırlanıyoruz! 

Epic Games Store Yılbaşı Tatili İndirimi 17 Aralık’ta başlıyor ve mağazada senin için de bazı sürprizlerimiz bulunuyor. %75’e varan indirimlere bir göz at, tabii sadece bununla kalmıyoruz… 

17 Aralık’tan itibaren iki hafta boyunca her gün yeni bir oyun vereceğiz; doğru duydun, 15 Gün Boyunca Her Gün Ücretsiz Bir Oyun! Her bir oyun 24 saat boyunca alınabilir olacak, ancak bir kez aldıktan sonra sonsuza kadar sende kalacak.

Şimdi ilgilendiğin oyunları bulmanın ve bu oyunları Epic hesabına giriş yaptıktan sonra İstek Listene eklemenin tam zamanı. Böylece indirime girdiklerinde bir bildirim alabileceksin.

Herkese (Şimdiden) İyi Tatiller!”

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun