Connect with us

Call of Duty

Call of Duty: Mobile’ın 13. sezonu 20 Aralık tarihine ertelendi

Yeni sezon, dört günlüğüne ertelendi

Call of Duty: Mobile

Daha önce 16 Aralık’ta çıkacağı açıklanan, oyuna yeni silahlar ve haritalar ekleyecek olan Call of Duty: Mobile’ın 13. sezonu, birkaç günlüğüne ertelendi.

Çıkışıyla birlikte birçok mobil oyuncuyu kendine çeken Call of Duty: Mobile oyunu Activision tarafından güncel tutulmaya devam ediliyor. Oyunda yeni bir dönemi simgeleyecek olan 13. sezon, Call of Duty: Mobile’a yeni silahlar ve haritaların dışında da birçok yeni içerik getirecekti. 16 Aralık tarihinde çıkması beklenen Call of Duty: Mobile’ın 13. sezonu, dört günlüğüne ertelendi. Oyuncular, yeni sezonun çıkması için 20 Aralık tarihini beklemek zorunda kalacak. Gecikmenin nedeni kesin olarak açıklanmasa da Activision’ın son haftalarda uğraştığı konuya bakılınca sebep az çok belli oluyor.

Çamlıca Espor VALORANT kadrosunu duyurdu!

Oyunun geliştiricisi, geçtiğimiz haftalarda oyuna bir açık test versiyonu getireceğini açıklamıştı. Call of Duty: Mobile oyuncuları, bu sayede oyuna eklenecek olan büyük güncellemeleri test sunucusunda önceden oynayarak büyük hataları bildirebilecek, güncellemelerin oyuna daha stabil bir biçimde eklenmesini sağlayabileceklerdi. Activision, büyük ihtimalle bu sunucuyla uğraştığı için Call of Duty: Mobile’ın 13. sezonunun çıkışını dört günlüğüne erteledi. Yeni sezonu beklerken oyunda son sezonun içeriklerini bitirip zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty