Connect with us

Espor

Erman Yaşar, PMPL Turkey 2022 Spring Sezonu sunucuları arasına katıldı

PUBG Mobile Pro League Turkey 2022 Spring Sezonu’nun sunucu kadrosuna bir Medya Devi katıldı!

Erman Yaşar, PMPL Turkey 2022 Spring Sezonu sunucuları arasına katıldı

Mobil espor dünyasının nefesini tutup beklediği PUBG Mobile Pro League Turkey 2022 Spring Sezonu veya kısa adı ile PMPL Turkey 2022 Spring Sezonu’na kısa bir süre kala yapılan duyurular ile lige sürpriz bir isim katıldı. Son duyurulara göre sevilen spor yorumcusu Erman Yaşar, PMPL Turkey 2022 Spring Sezonu sunucuları arasına katıldı.

Medya devi lakabı ile tanınan Yaşar’ın ligin yeni sezonunda yer alacağı haberi 19 Mart Cumartesi günü yapılan duyurular ile birlikte açıklandı. Yayınlanan videoda Erman Yaşar, “PUBG Mobile severler, hazır mısınız? Tarihin en çekişmeli PMPL sezonu geliyor! Hemen eşi dostu aradım dedim ki ben böyle bir sezonda nasıl yer almam ve anlatıcı kadrosunun içerisinde yerimi aldım.” sözlerini dile getirdi.

PMPL Turkey 2022 Spring Sezonu Erman “Medya Devi” Yaşar’ın ilk espor deneyimi değil. Yaşar, 2019 yılının kasım ayında düzenlenen PUBG Global Championship 2019 etkinliğinde de yorumcu kadrosuna yer almıştı.

21 Mart Pazartesi günü başlayacak olan PUBG Mobile Pro League Turkey 2022 Spring Sezonu’nda Medya Devi’nin haricinde GTRST, Mehitra, Scott ve Sencer de sunucu kadrosunda yer alacak.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile Pro League Turkey 2022 Spring Sezonu başlıyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor