Connect with us

Espor

LCS 2022 Bahar Mevsimi 7. hafta mücadeleleri tamamlandı

Cloud9 haftayı lider kapattı

LCS 2022 Bahar Mevsimi 7. hafta mücadeleleri tamamlandı

LCS 2022 Bahar Mevsimi 7. hafta mücadeleleri tamamlandı. Temsilcimiz Closer’ın ekibi 100 Thieves, sıralamadaki yakın rakibi Evil Geniuses’a karşı önemli bir galibiyet alarak zirveyi takibi sürdürdü. Lider Cloud9 ise Kuzey Amerika’daki bir diğer temsilcimiz Luger’in takımı Counter Logic Gaming’e karşı hata yapmayarak 7. haftayı birinci sırada bitirdi. Team Liquid ise FlyQuest karşısında süpriz bir şekilde mağlup olması sebebiyle liderliği eline alma fırsatını kaçırdı.

TSM ekibi normal sezonda ilk kez üst üste iki maç kazanmayı başardı. 7. haftaya kadar çıktıkları 13 maçta yalnızca 2 galibiyet alabilen TSM, lider Cloud9 ve ligin zayıf takımlarından Immortals’ı mağlup ederek bitime bir hafta kala taraftarlarına umut aşılamaya başladı.

LCS 2022 Bahar Mevsimi 7. hafta 2. gün sonuçları

  • Evil Geniuses  0 — 1  100 Thieves
  • Golden Guardians  1 — 0  Dignitas
  • Team Liquid  0 — 1  FlyQuest
  • Counter Logic Gaming  0 — 1  Cloud9
  • Immortals  0 — 1  TSM

8. haftada her takım üçer maç oynayarak normal sezon macerasını tamamlayacak. Önümüzdeki hafta Pazar günü oynanacak Cloud9 vs 100 Thieves mücadelesi lideri belirleyebilir. 2. sıradaki Team Liquid Golden Guardians, Dignitas ve TSM’e karşı hata yapmadığı takdirde Cloud9’ın önüne geçebilir. LCS 2022 Bahar Mevsimi’nde 7. hafta mücadelelerinin tamamlanmasıyla birlikte oluşan puan durumu şu şekilde:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor