Connect with us

Espor

Eski NFL oyuncusu Kenny Vaccaro, espor organizasyonu G1’in kurucu ortağı oldu!

G1, “karakter, dürtü, tutku ve enerji” üzerine kurulu bir organizasyon olmayı hedefliyor!

Eski NFL oyuncusu Kenny Vaccaro, Gamers First (G1) adlı yeni bir espor organizasyonunun kurucu ortağı oldu. Organizasyonda iki girişimci Hunter Swensson ve Cody Hendrix ile birlikte çalışacak. Merkezi Austin, Teksas’ta bulunan G1, “karakter, dürtü, tutku ve enerji” üzerine kurulu bir organizasyon olmayı hedefliyor.

G1 Kurucu Ortağı Kenny Vaccaro ortaklık hakkında şu sözlere yer verdi;

“Bu benim için aniden verilmiş bir karar değil; uzun zamandır düşündüğüm bir şey. Futbol oynadığımdan daha uzun süredir bir oyuncuyum ve her zaman önce kendimi bir oyuncu olarak düşündüm.

Swensson organizasyonun başkanlık rolünü üstlenirken, ortaklar ve sponsorlarla ilişkileri yönetmek ve oyuncularla doğrudan etkileşimden oluşacak. Hendrix, kuruluşun Finans Direktörü ve Kreatif Direktörü olarak içerik ve video prodüksiyonunu yönetecek. G1, dört Destiny oyuncusu, dört Halo oyuncusu ve bir koç dahil olmak üzere sekiz oyuncuyla sözleşme imzaladı. Tam kadro 8 Aralık’ta açıklanacak. Ayrıca, hayır kurumları için turnuvalar gibi toplum odaklı girişimler de daha sonraki bir tarihte duyurulacak.

Açıklamaya göre G1, “insanların hayallerini gerçekleştirmeleri için motive eden ve olumlu zihinsel sağlığı teşvik eden seçkin bir oyun ekibi oluşturmayı” hedefliyor.


İlginizi Çekebilir:

Arcane dizisinden tanıdığımız Silco TFT’ye özel birim olarak geliyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor