Connect with us

Espor

ESL Pro League Season 8: ex-Space Soldiers, BIG ile karşılaştı

ex-Space Soldiers, ESL Pro League Season 8 turnuvasında bir günü daha geride bıraktı.

ESL Pro League Season 8 turnuvasında mücadele eden tek temsilcimiz ex-Space Soldiers, dün akşam Alman ekibi BIG ile karşılaştı.

bo1 formatında iki maç olarak oynanan karşılaşmanın ilk haritası Inferno idi. İlk yarının başında iyi bir performans sergileyemeyerek geriye düşen temsilcimiz sonrasında ise inanılmaz bir seri yakalayarak devreye 10-5 önde girdi. İkinci yarıda da bu harika oyununu devam ettiren temsilcimiz, maçtan 16-6 galip ayrılarak günün ilk maçından galibiyetle ayrıldı. Günün ikinci karşılaşmasında Dust2 haritasında mücadele eden ekibimiz, bu maçta maalesef istediği performansı sergileyemedi. İlk yarısını 13-2 geride kapatan ex-Space Soldiers, ikinci yarıda sürpriz gerçekleştiremedi ve maçtan 16-4 mağlup ayrıldı.

İlginizi çekebilir: “SK Gaming ve ex-Space Soldiers dedikoduları gittikçe güçleniyor”

ex-Space Soldiers ve BIG arasında oynanan ESL Pro League mücadelesinde kimler ön plana çıktı?

Günü 1 galibiyet 1 mağlubiyetle kapatan ex-Space Soldiers ekibinde Engin “MAJ3R” Küpeli, sergilediği performansla ilk maça damgasını vurdu. 11 kez ölen MAJ3R, bunun karşılığında tam 24 kez öldürdü ve rating sıralamasında birinci sırayı elde etti. Oyuncunun elde ettiği rating ise 1.76. İkinci maçta ise öne çıkan oyuncu BIG ekibinden Johannes “tabseN” Wodarz oldu. 19 kez öldürüp sadece 6 kez ölen tabseN, 1.80 rating ile ilk sırayı elde etti.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor