Connect with us

Espor

Espor Dizisi “Tam Kafadan” nasıl bir dizi ve nerede yayınlanıyor?

Espor dizisi Tam Kafadan hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula’nınekibi, Türkiye’nin ilk espor temalı dizisi Tam Kafadan’ı 4 Eylül’de ön gösterimini yapıp, 6 Eylül Perşembe günü ise YouTube’da yayına başlatmıştı. Hatırlayacağınız üzere biz de geçtiğimiz günlerde Tam Kafadan ekibiyle bir video hazırlamıştık. Tam Kafadan videomuz burada sizlerle:

Son dönemlerde popülerliği baya yükselen ve bilinir hale gelen espor teması, sadece oyunlarla sınırlı kalmadı. Eğitimi, hukuku, hatta ekonomik koşulları bile etkileyen espor, şimdilerde ise çeşitli film ve dizilere konu oluyor. İlk Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula ekibi, esporda bir ilke daha imza attı ve ilk Espor temalı Türk dizisi olan “TAM KAFADAN”ı yayınladı. YouTube üzerinden yayınlanan bölümler, gençler tarafından oldukça sevildi.

Espor dizisine ilgi büyük

YouTube üzerinden yayınlanan Tam Kafadan’ın 4 Eylül’de çıkan ilk bölümü 3 Milyon’a yakın izleyici tarafından izlendi ve büyük bir başarıya imza attı. Her bir bölümü yaklaşık 15 – 17 dakika arasında değişiyor. Gençlerin,  profesyonel Espora geçiş öyküsünü, hayatlarını ve turnuvalarda başarılarını eğlenceli şekilde anlatan TAM KAFADAN altı bölümden olacağı söyleniyordu. Ancak dizinin bu kadar çok sevilmesi, Zula ekibinin fikrinin değişmesine sebep oldu ve Tam Kafadan’ın YouTube sayfasında paylaşılan Tam Kafadan 6. Bölüm Fragman (Final) ismi, Tam Kafadan 6. Bölüm Fragman (1. Sezon Finali) olarak değiştirildi. Tam Kafadan hayranları bu durum sonrasında oldukça sevindi diyebiliriz.

Tam Kafadan neyi anlatıyor?

Türkiye’de bir ilk olarak yola çıkan Tam Kafadan, esporuun kendi oyuncularını ve takımlarını ortaya çıkarma hikayesini anlatırken; internet kafe kültürü, arkadaşlık, takım gücü ve karşılıksız sevgi gibi içeriklere de değiniyor.

Bros Film & Lokum Games ortak yapımı olan dizinin kadrosunda ise Efekan Can, Selin Işık, Mesut Can Tomay, Burak Güneş, Nedim Suri, Savaş Alp Başar gibi genç oyuncular yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Oğuz Öztürk ve Celal Öztürk’ün oturuyor.

Tam Kafadan 1. bölüm sansürsüz izle

Tam Kafadan 2. bölüm sansürsüz izle

Tam Kafadan 3. bölüm sansürsüz izle

Tam Kafadan 4. bölüm sansürsüz izle

Tam Kafadan 5. bölüm sansürsüz izle

Tam Kafadan 6. bölüm sansürsüz izle

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Espor