Connect with us

Espor

Espor takımlarından depremzedelere destek sürüyor

VALORANT Challengers 2023 TR Birlik Ligi takımları, Galakticos ve DenizBank İstanbul Wildcats de desteklerini açıkladılar.

Espor takımlarından depremzedelere destek sürüyor

Türkiye’yi sarsan iki depremin ardından depremzedelere ülkenin dört bir yanından yardımlar sürüyor. Bununla ilgili son olarak ESA Esports, yerel VALORANT ligi olan VALORANT Challengers 2023 TR Birlik Liginde yer alan espor takımlarıyla birlik olarak takipçilerine çağrıda bulundu.

Espor takımları birlik vakti dedi

IF Parla Esports, Papara Supermassive, Galatasaray Esports, Fenerbahçe Esports, Thunderbolts Gaming, S2G Esports, Digital Athletics, Fire Flux Esports, Galakticos ve DenizBank İstanbul Wildcats takımları birlik olarak deprem bölgesindeki vatandaşlara yardım etmek için destek istedi.

Siz de destek olmak için aşağıdaki hesap numaraları veya diğer yöntemler ile destek olabilirsiniz.

Haluk Levent’ten Galakticos paylaşımı

Ahbap derneği de bu zor zamanlarda deprem bölgesinde yoğun bir çalışma yürütüyor ve depremzedelere destek oluyor. Haluk Levent, Galakticos’un Ahbap derneğine yaptığı bağışı ve miktarı paylaştı.

https://twitter.com/haluklevent/status/1623399839668006914

DenizBank İstanbul Wildcats’ten destek paketi

DenizBank İstanbul Wildcats ise kulüp olarak bir destek paketi hazırladıklarını açıkladı. Yapılan açıklamada belirtilene göre takımın hazırladıkları destek fonu toplamda 100 bin lira büyüklüğünde.

Açıklamada bu paketin yarısının depremzedelere en verimli ve hızlı şekilde ulaşacağı inancıyla, bölgedeki aktif bir sivil toplum kuruluşuna hemen bağışlandığı bilgisi paylaşılırken, paketin diğer yarısının öncelikli olarak depremden etkilenmiş Wildcats oyuncuları için olmak üzere depremden etkilenen gençlere, eğitim fonu olarak 1 yıl boyunca ayrılacak.

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor