Connect with us

Espor

FUT Esports, FUTHOUSE’un kapılarını genç depremzedelere açıyor

FUT Esports, FUTHOUSE’un kapılarını depremzedelere açarken, Nuri Şahin’in Real Madrid formasını açık artırmaya çıkardı.

FUT Esports, FUTHOUSE'un kapılarını genç depremzedelere açıyor

Türkiye’yi vuran Kahramanmaraş merkezli iki depremin ardından arama kurtarma çalışmaları dördüncü gününde devam ediyor. Yaralarını sarmak için tüm Türkiye’nin seferber olduğu depremzedelere espor dünyasından da birçok destek duyuruldu. Bu kapsamda FUT Esports da attığı adımları açıkladı.

FUTHOUSE’un kapıları depremzedelere açılıyor

9 Şubat Perşembe günü takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklama ile depremden etkilenen gençler için takımın İstanbul’da bulunan FUTHOUSE’unun kapılarını açarak şubat ayı boyunca kalmalarını sağlayacaklarını duyurdular.

Açıklamada belirtilene göre depremzedelerin tüm ulaşım masrafları ve gerekli durumlarda giyim, gıda, hijyen malzemeleri gibi ihtiyaçları takım tarafından karşılanacak ve İstanbul’a varış sonrasında kişilerin FUTHOUSE’a transferleri takım tarafından organize edilecek.

Tüm bunlara ek olarak takım, ayni ve maddi yardımın depremin gerçekleştiği ilk günden itibaren yapıldığı detayını paylaştı.

FUT Esports, FUTHOUSE'un kapılarını genç depremzedelere açıyor

FUT Esports, Nuri Şahin’in Real Madrid forması açık artırmaya çıkardı

Bu açıklamanın yapıldığı aynı günün ilerleyen saatlerinde takım, dikkat çeken başka bir duyuru daha yaptı. Açıklamada, FUT Esports’un yatırımcıları arasında yer alan Futbolcu Nuri Şahin’in bir Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında sahaya çıktığı imzalı Real Madrid formasını açık artırma usulü ile satışa çıkardıklarını duyurdu.

Açık artırma sonucu elde edilecek gelirin Ahbap Derneği’ne bağışlanacağı bilgisine yer verildi. Teklif vermek için ise Twitter DM ve info@futbolist.co mail adresi gösterildi.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor