Connect with us

Güncel

Espor takımlarından ıslak FIP hastası kedi Leia’ya destek!

FIP hastası kedi Leia için başlatılan yardım kampanyasına espor takımlarından destekler geldi!

FIP hastası kedi Leia

Espor sektörü mücadelelere, rekabete sahne olduğu kadar bizlere takım ruhunu ve dayanışmayı da sonuna kadar hissettiren bir dünya. Yıllar içinde takımların ve organizasyonların pek çok yardım kampanyası organize ettiğini gördük. Bu kampanyalardan bir yenisi ise Team Aurora tarafından geldi. Team Aurora, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile ıslak FIP hastası kedi Leia için yardım topladığını duyurdu. Kampanya ülkemizin diğer espor takımları tarafından da desteklendi.

Team Aurora, dün sosyal medya hesapları üzerinden bir gönderi paylaştı. “Leia’ya yardım” metni ile paylaşılan gönderide ıslak FIP hastalığı ile mücadele eden Leia isimli bir kediye yardımcı olmak için bir yardım kampanyasından bahsediliyordu. Kampanyanın ve durumun detayları için aşağıda yer alan Team Aurora gönderisini inceleyebilirsiniz.

Team Aurora’nın bu kampanyayı başlatmasından sonra ülkemizin diğer önemli espor organizasyonlarından bu kampanyaya destekler geldi. fastPay Wildcats, NASR Esports ve daha pek çok kişi/organizasyon bu gönderiyi paylaşarak yardım kampanyasına desteklerini gösterdi, diğer takımları da destek olmaları için gönderide etiketledi. Eğer sizler de ıslak FIP hastası Leia’ya yardımcı olmak istiyorsanız Team Aurora’nın gönderisini inceleyerek nasıl destek olacağınızı öğrenebilir, tedaviye katkıda bulunabilirsiniz.

https://twitter.com/IWcats/status/1492887113213353984

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel