Connect with us

Espor

Espor ve Ekonomisi Uygulama ve Araştırma Merkezi The Academys ile protokol imzaladı!

Espor ve Ekonomisi Uygulama ve Araştırma Merkezi The Academys ile protokol imzaladı!

Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Espor ve Ekonomisi Uygulama ve Araştırma Merkezi, Ülkemiz espor ekosisteminde gerçekleştirdiği organizasyonlar ve eğitimler ile adını duyuran genç girişimci Burak ÇEVİK tarafından kurulan The Academys ile Türkiye’de sürdürülebilir bir espor ekosistemi oluşturulması adına; eğitim, bilgi paylaşımı ve projelendirme konusunda işbirlikleri için protokol imzaladılar.

Espor ve Ekonomisi Uygulama ve Araştırma Merkezi The Academys ile protokol imzaladı! Detayları neler?

Ekosistemin bilim ile buluşacağı iş birliğine değinen taraflardan The Academys kurucusu Burak ÇEVİK; Her iki tarafın sahip olmuş olduğu uzmanlıkların işbirliği ile birlikte ekosisteme tartışmasız bir şekilde katkı sağlayacaklarına inandıklarını belirterek, işbirliğini hızla büyüyen espor ekosistemine değer katma çabalarının bir devamı olarak gördüklerini ifade ettiler.

Espor ve Ekonomisi Uygulama ve Araştırma Merkezi Dr. Ufuk BİNGÖL; Uygulama ve akademi ayrı dünyalar olmamalıdır. Akademinin uygulamadan gelen bilgiye ihtiyacı vardır ve uygulama da akademinin araştırma sonuçlarına ihtiyaç duyar. Bu nedenle, her iki tarafın da sürekli ve verimli bir diyalog içinde olması önemli. ” dedi.

İmzalanan protokol gereği

  • Merkez araştırmacıları, The Academys bünyesinde icra edilecek her türlü toplantı, seminer, araştırma ve geliştirme projelerinde akademik destek sağlayacak.
  • The Academys, karşılıklı faaliyetlerde gerekli teknik, idari ve operasyonel desteği sağlayacak.
  • Merkez imkanları ve platformları, ilgili araştırmacıların eşliğinde The Academys tarafından eğitim ve geliştirme maksatlı olarak kullanıma açık olacak.

https://espor.bandirma.edu.tr/

https://www.instagram.com/banuesports/

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor