Connect with us

Fortnite

Fortnite yeni yıl etkinliği için bazı görüntüler sızdırıldı

Rengarenk bir yılbaşı etkinliği oyuncuları bekliyor.

Fortnite yeni yıl

Henüz resmi bir açıklama yapılmış olmasa da oyuncular tarafından heyecanla beklenen Fortnite yeni yıl etkinliği hakkında görüntüler ortaya çıktı.

2020 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde birçok oyun oyuncuların karşısına farklı etkinlikler ve bu etkinlikler kapsamında çeşitli sürpriz içerikler ile çıkıyor. Özel etkinlik denildiği zaman akla ilk gelen oyunlardan biri olan Fortnite’ın da oyuncuların karşısına özel bir yeni yıl etkinliği ile çıkması neredeyse kaçınılmaz. Bazı veri madencileri ve oyuncular tarafından sızdırılan görüntüler de yaklaşan yeni yıl etkinliği hakkında ipuçları veriyor.

Here’s an early look at some of the New Years’ event effects! (via @m1fnbr) from r/FortniteLeaks

Oyun içerisinden görüntüler paylaşan bir Reddit kullanıcısı renkli havai fişekleri ve göğe kadar uzanan renkli projektör ışıklarını gözler önüne seriyor. Bunlara ek olarak rengarenk bir ışık topu da göze çarpan detaylar arasında. Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı başka bir video ise tüm bu görüntüleri destekler nitelikte. Epic Games cephesinden henüz etkinliğe dair resmi bir duyuru yapılmamış olsa da Fortnite’ın bu özel günde bir etkinlik düzenlememesine imkansız gözü ile bakabiliriz.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite