Connect with us

Espor

Eternal Fire CS:GO takımında Calyx yedeğe çekildi

Eternal Fire ekibinde Calyx, yedeğe geçerek yerini Duggyversus’a bıraktı.

Eternal Fire CS:GO takımında Calyx yedeğe çekildi

22 Ocak Cumartesi gününün akşam saatlerinde Eternal Fire Counter-Strike: Global Offensive takımında beklenmeyen bir gelişme yaşandı. En son Elisa Invitational Winter 2021 Ana Elemeleri kapsamında Lynn Vision ekibi ile karşılaşırken gördüğümüz takımın kadrosunda bir değişiklik yaşandı.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruya göre ana kadroda yer alan Buğra “Calyx” Arkın, yerini Eternal Fire Academy takımında forma giyen Emre “Duggyversus” Oktay’a bıraktı.

Eternal Fire: “Buğra “Calyx” Arkın kişisel problemleri nedeniyle bench’e çekilmiştir”

Açıklamada bu kararın alınma nedeni “CS:GO takımımızda yer alan Buğra “Calyx” Arkın’ın kişisel problemleri nedeniyle bench’e çekilmiştir. Bu süreçte akademi oyuncumuz Emre “Duggyversus” Oktay trial olarak ana kadroda yer alacaktır.” sözleri ile aktarılırken, iki oyuncudan da açıklama geldi.

Calyx bu yer değişikliğini “Hayatımda devam eden problemler nedeniyle ana kadrodan yedek kulübesine çekildim, çok yakında döneceğim.” sözleri ile ek bir detay paylaşmadan duyururken, akademi takımından ana kadroya geçen Duggyversus bu konu hakkında Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu sözleri dile getirdi:

“İşte şimdi başlıyoruz, bu fırsatı yakaladığım için Eternal Fire’a çok teşekkür ederim, Academy’e girerek yakaladığım bu büyük fırsatı, simdi daha büyük bir başarıya çevirmek için elimden geleni yapacağım, selamlar.”


İlginizi Çekebilir:

CS:GO 20 Ocak 2022 güncellemesi ile Rüyalar ve Kabuslar kasası oyuna eklendi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor