Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Eternal Fire Tradeit ile ortaklık kurduğunu açıkladı

Eternal Fire Tradeit.gg sitesiyle yaptığı iş birliğini duyurdu!

eternal fire tradeit

Özellikle Counter Strike: Global Offensive takımı ile büyük popülerlik yakalayan ünlü espor takımı Eternal Fire, Tradeit.gg sitesi ile iş birliğine gitti. Yapılan ortaklık Eternal Fire resmi Twitter adresi üzerinden takipçilerle paylaşıldı. Eternal Fire, kurulan ortaklık ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Tradeit.gg sitesi genel olarak skin takası ile biliniyor. Öne çıkan özellikleri ise düşük komisyon oranı ve hızlı takas imkanı olarak belirtiliyor. Farklı oyunlar arasında da takas yapılabiliyor.

Eternal Fire Tradeit ile iş birliğine gitti!

Paylaşılan gönderide hem Eternal Fire, hem İngilizce hem Türkçe olarak yapılan iş birliği hakkında bilgi paylaştı. Tradeit.gg adlı skin takası özelliğiyle öne çıkan site ile kurulan ortaklıkla ilgili şu açıklamalarda bulunuldu:

Farklı oyunlar arasında ticareti destekleyen, en düşük komisyon oranı ve hızlı takas imkanı sunan @tradeit_gg ile ortak olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız!”

Ortaklık sonrası yapılan ilk etkinlik bir çekiliş etkinliği oldu. İş birliği çerçevesinde takipçilerden birine Counter Strike: Global Offensive oyunu için M9 Bayonet Damascus Steel (Factory New) verilecek.

Tradeit’in resmi sitesine buraya; Eternal Fire’ın da gönderisinde paylaştığı resmi Twitter hesabına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive