Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

EF MAJ3R, Astralis mağlubiyeti sonrası konuştu

EF durdurulamıyor! Eternal Fire PGL Major Copenhagen 2024 Playoff aşamasında

Counter Strike 2 arenasındaki temsilcilerimizden Eternal Fire ekibinin de yer aldığı ESL Pro League Season 19, 23 Nisan Salı günü start aldı. 750 bin dolarlık ödül havuzu için toplamda 32 takım mücadele ediyor.

Temsilcimiz Eternal Fire, turnuvadaki ilk maçına Danimarka merkezli takım Astralis karşısında çıktı. 3 maçlık seri üzerinden oynanan karşılaşma sonucunda Astralis 2-0’lık bir skor ile galibiyete ulaşarak yüzü gülen taraf oldu.

Eternal Fire kaptanı MAJ3R, Astralis mağlubiyeti sonrası konuştu

Aldıkları mağlubiyet sonrası Eternal Fire ekibinin oyun içi lideri Engin “MAJ3R” Küpeli kişisel X hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile duygu ve düşüncelerini paylaştı.

EF taraftarlarına hitaben “Dünkü üzüntünüzü anlıyorum, bir süredir savaş temposundayız, hep söyledim, ilk top 10’a girmek kolaydır fakat kalmak ve sürekli üst seviye oynamak her zaman daha zordur.” diyen MAJ3R, şöyle devam etti:

“Bugün tüm takımlar mutlaka bizi yenmek istiyor ve biz de her maçta bireysel ve takım olarak yüksek CS göstermemiz lazım. Takıma, bana ve oyunculara eleştirileriniz bence sizin hakiniz bunu normal görüyorum ben ama hepimiz duyguları olan insanız, bu yüzden hassas olmak önemli.”

Kendilerine gelen mesajlara da değinen Küpeli, “Dün için ve genel olarak de hep söylediğim gibi suç bende ve birine hakaret edecekseniz DM’lerim açık bana boşatın stresi.” dedi.

24 Nisan Çarşamba günü akşamı oynanacak olan Imperial karşılaşması hakkında ise şu ifadeleri kaydetti:

“Bugün akşam maçımız var ve takımın daha iyi durumda olacağını umuyorum ve elimde ne gerekiyorsa yapacağım kolsuz bile olsam. Oyuncular Türkiye’den uzak ve ailelerden uzak savaş veriyorlar, her gün mutlu etmek isteriz ama bazen olmuyor. bir aile olarak motive edelim herkese , pozitif düşünmek bizim en iyi silah. Aksam 20h30 TR Saat, impérial oynuyoruz, full fokus”

Sizler Eternal Fire ekibinin son performansı hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive