Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Eternal Fire, TWR Eastern European Masters Fall 2021’i 5-6. sırada tamamladı

Eternal Fire ekibi TWR Eastern European Masters Fall 2021’e veda etti.

Eternal Fire, TWR Eastern European Masters Fall 2021'i 5-6. sırada tamamladı

İlk söylentileri gelmeye başladığından bu yana Turkish Dream Team ismi ile anılan Eternal Fire takımının üç maçlık TWR Eastern European Masters Fall 2021 serüveni sona erdi.

Avrupa bölgesinden sekiz takımın katıldığı ve kazanan takımın 162.500 dolarlık büyük bir ödül havuzuna sahip olan BLAST Premier Fall Showdown 2021 için bilet kazanacağı etkinlik 10 Eylül Cuma günü başladı.

Temsilcimiz Eternal Fire, yer aldığı B grubunda açılış karşılaşmasında Danimarkalı-Alman espor takımı BLUEJAYS ile Dust 2 haritasında karşı karşıya geldi ve 16-12’lik bir skor ile etkinliğe galibiyet ile başladı.

İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş’in kaptanlığını üstlendiği takım grup aşamasının kazananlar karşılaşmasında ise Amerikalı Team Fiend ile karşı karşıya geldi ve Dust 2 haritasında 16-13 mağlup olarak karar karşılaşmasında tekrardan BLUEJAYS ile eşleşti.

Karar karşılaşmasında daha önceden mağlup ettiği BLUEJAYS karşısında bu sefer mağlup tarafta olan Eternal Fire, etkinliği 5-6. sırada tamamladı. BLUEJAYS ekibi ile aldığı galibiyet neticesinde yarı finallerde Çek ekip Sinners Esports ile karşılaşma hakkı kazandı.


İlginizi Çekebilir:

Bjergsen önümüzdeki sezon profesyonel oyunculuğa geri dönmek istiyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive