Connect with us

Espor

Evil Geniuses 2020 yaz mevsimi 2. haftasında ikinci sıraya oturdu

Evil Geniuses, Team Liquid’i yenerek 2020 yaz mevsimi 2. haftasında ikinci sıraya oturdu

Evil Genuises

Evil Geniuses LCS’in ikinci haftasında bir zafer ve bir mağlubiyet alarak ligin ikinci sırasına oturdu. Başarılı takımın ikinci hafta da ilk rakibi Cloud9‘dı. Ekip Cloud9’a karşı iyi savaşsa da oyunu çok fazla uzatamadan kaybettiler.

Evil Geniuses, 2020 LCS Yaz Mevsimi‘nin ikinci haftasında ikinci rakibi olan Team Liquid’i yendi. 28 dakikalık temiz bir maçın ardından rakiplerinin kazanma serilerini sona erdirdi ve League of Legends bölgesinin en iyi performans gösteren takımlarından biri olarak ikinci sırayı aldı.

EG, oyun boyunca haritanın üst tarafındaki oyuna büyük öncelik verdi ve hem Svenskeren’i hem de Jiizuke’yi Volibear seçiminde Colin “Kumo” Zhao’ya yardım etmeye gönderdi. Jiizuke sık sık Twisted Fate’in ormanında ve nehirde dövüşlere yardımcı olması, öldürmeleri güvence altına alması ve Jensen üzerindeki liderliğini ilerletmesi için haritada sürekli dolaştı. Hem üst hem de orta önde, Svenskeren harita üzerinde kendisi için yer açtı. Ayrıca aldıkları her iki Alameti de çok iyi kullandılar. Hatta ilk Alamet ile birlikte ilk kuleyi de aldılar.

Ancak ekibin harita kontrolü burada bitmedi. EG, kolay bir Baron öldürmeyi başardı ve oyuncularını üç koridora böldü. Her bir inhibitörü ve her iki Nexus kulesini de hızlı bir şekilde aldı. Son bir takım dövüşü Baron’un güçlendirdiği minyonları Liquid’in Nexus’una saldırarak oyunun 28. dakikasında sona erdi. Bu zafer ile birlikte Evil Geniuses lig de ikinci sıraya yerleşmiş oldu.


Derbi’de Kazanan 1907 Fenerbahçe! – VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 3. Hafta 2. Gün

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor